• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa myszka
#11
Tak.
DM coś szykuje, prawdopodobnie o kształcie Kana.
Pro S jak najbardziej warta uwagi.
Kształt dawnego Senseia, więc pozbawiona silikonowych boków, nie ma dodatkowych przycisków po prawej stronie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Jest jakiś bliżej znany termin nowej DM?
Odpowiedz
#13
Ja tam się nie nastawiam, lepiej nie robić sobie nadziei. Być może wyjdzie ze średniej półki, być może nawet dobra, ale z wadami, jak to większość myszek.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
Raczej wątpię, że DM wsadzi tam cóś poniżej poziomu 3360 ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Już nie o sam sensor chodzi, tylko o kształt, rozmiar, wygodę. Tak patrzę na zdjęcie, to przypomina mi Kinzu, jeśli faktycznie poszli w tę stronę to wielkie brawa, chociażby za próbę :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
A taka męska decyzja krótka jakbyście wy mieli wybrać pod katem wygody i precyzji sensora to?

A zgadasz się XeXu odnosnie pozycji nr 1 g 403 rankingu gościa ninja gaming coś tam?
Odpowiedz
#17
(10-25-2017, 04:20 PM)markoszparko napisał(a): A taka męska decyzja krótka jakbyście wy mieli wybrać pod katem wygody i precyzji sensora to?

A zgadasz się XeXu odnosnie pozycji nr 1 g 403 rankingu gościa ninja gaming coś tam?

Wygoda - lepsze i pewniejsze trzymanie myszy bardziej przykłada się na kontrolę myszy niż sam sensor, wiem to po sobie i po wielu próbach i mękach swojego czasu..
Odpowiedz
#18
To bedzie albo takie kinzu 100% czyli mała z sensorem budżetowym (pwm3330) lub prawdziwie turniejowa kinzu (pwm3360) teraz zaczynam zastanawiac sie czy nie zagalopowałem z kupnem g203 choć mysz jest bardzo fajna
Odpowiedz
#19
No sensor 3360, 3366 i tm3 to jest ten sam sensor, jedynie 3366 jest jakoś tam modyfikowany lekko przez Logitecha, a TM3 przez SteelSeries.

Co do DM1 Pro S to moim zdaniem bardzo fajna, miałem przez tydzień i mi się strasznie podobała, ale nie pasował mi kształt i musiałem odesłać.
Odpowiedz
#20
"A taka męska decyzja krótka jakbyście wy mieli wybrać pod katem wygody i precyzji sensora to?"
"A zgadasz się XeXu odnosnie pozycji nr 1 g 403 rankingu gościa ninja gaming coś tam?"
Nie da się na to odpowiedzieć.
To tak jakbyś zapytał się mnie, które buty masz kupić.

@Ewelina
Aaa idź się schowaj.
"Tak patrzę na zdjęcie, to przypomina mi Kinzu, jeśli faktycznie poszli w tę stronę to wielkie brawa, chociażby za próbę :)"
Jaką próbę?
Kinzu nie była zbyt udaną myszą, jestem niemalże pewien, że DM zrobi to lepiej.
"Być może wyjdzie ze średniej półki, być może nawet dobra, ale z wadami, jak to większość myszek"
Nie rozumiem przekazu tego posta.
Wygląda na otulony płaszczem logiki pt. "Spodobała mi się od Steelseries, nikt nie zrobi lepszej!!1!1 Actin' like a fanboy!1!1"
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.