• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki - czesc 2
#41
Miałem i to, i to, więc się wypowiem :D
W G Pro, faktycznie klik jest troszkę przyjemniejszy niż w DA, ale DA również ma świetny, przede wszystkim "lżejszy", mniejszy opór stawia.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#42
XeXu, czyli nie byłam ich pierwsza ofiara na tej stronie? :P
Akatrosh, proszę, powiedz w takim razie która wg Ciebie jeśli miałbyś wybrać tylko jedna z tch dwóch? Biodrach pod uwagę osobno: Sensor/wygoda/jakość wykonania :P
Odpowiedz
#43
Na Morele skarży się duża część osób.
Opóźnione paczki, albo zawartość inna niż zadeklarowano, to często spotykany problem.
Ze zwrotami czasami też nieźle trzeba się napocić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#44
U mnie było wszystko, co wymieniłeś :D w jednym jedynym zamówieniu hihi
Odpowiedz
#45
tyle, że ec2-a bym nie odżucił i tak, bo co by nie mówić to ciągle jeden z lepszych kształtów pod fingera lub pod małe dłonie ;)

@Julix pod Twoją dłoń to jednak brałbym g pro z tych dwóch co wymieniasz, skoro nie chcesz zowie

chyba nic nie przebije moich ekscesów z morele ;D

peryferia lepiej zamiawiac ze tych sklepow co głównie je sprzedają, hard-pc, procpu, mediaarena itp
Odpowiedz
#46
Jeżeli chodzi o Sensor/wygoda/jakość wykonania, no to tak, sensor praktycznie bez różnic, obydwa bezbłędne. Wygoda to kwestia gustu i dłoni, to kompletnie inne rozmiary. Co do jakości, tu też ciężko coś porównać, ani z jedną, ani z drugą nie miałem żadnych problemów, oprócz tego, że na Deathadderze jakoś dziwnie mi się dłoń pociła, ale to kwestia dłoni.
Wszystko tutaj sprowadza się do tego, co dla Ciebie będzie po prostu wygodniejsze :>
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#47
W obu przypadkach 203/g403 miałem problem z przyciskami, strasznie były wyczulone na wciskanie - delikatne stuknięcie w przycisk aktywowało go przez co myszki nie były dla mnie użyteczne.

ps. z morele ostatnio jestem mile zaskoczony, przesyłki dochodzą estetycznie zapakowane a średni czas 2 dni
Dla przykładu, najnowsza zowie przyszła w wielkim budlew w środku z duża ilością tych poduszek z powietrzem.. z 10 takich mogło by się zmieścić..
to samo podkładka napakowana tym dookoła.

Zwrot również bez problemu przy odsyłaniu zowie gsr blue
Odpowiedz
#48
wiem, ze was magluje i za to bardzo was przepraszam :P ale jestescie specjalistami!
Sprawdze jeszcze jutro juz dla pewnosci w jednym sklepie czy jest ten roccat kone pure owl-eye. Jesli bedzie, to dlaczego ta polecanie ponad g pro/da elite? Tylko ze wzgledu na wymiary (mimo, ze jest nawet podobna do g pro), czy sensor lepszy/jakosc wykonania?

Panowie w RTV beda mieli ze mna przeprawe, jak kupie mysz to sie przez rok tam nie pokaze :D


P.S mam takie pytanko odnosnie bungee. Ludzie wydaja troche kasy na takie "nic" co trzyma kabel... a gdy ja go przykleje (z wiadomym luzem) to tylu monitorai tak elegancko wisi, mam swobode ruchu myszy, to czy to nie jest to samo? :D co uwazacie na ten temat? Moze sami macie alternatywy na to bungee?
Odpowiedz
#49
Cóż, kształt to podstawa, a że ten Roccat wpasowywuje się idealnie w kryterium, to trzeba sprawdzić.
Do dłoni ~17cm to jedna z najlepszych propozycji, a dla większych jak ~19cm również taka jest pod fingera, clawa.
Wszystkie myszki o których tutaj rozmawiamy, mają sensory na 3360, więc nie ma co się rozwodzić pomiędzy nimi.
Co do Bungee, nie odczujesz większej różnicy, jeżeli aktualnie swobodnie poruszasz myszką ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.