• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki - czesc 2
#1
Hej! :) 
Nie wiem czy pamiętacie.... http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=2426

Pomagaliście mi w wyborze myszy i stanęło na Razer DA Elite. Mysz miałam zamówiona, przysłali mi abyssus, zwrot trochę trwał, potem brak czasu ze względu na inne obowiązki i w końcu po zwrocie nie kupiłam jej, tylko podkładkę roccat Taito 2017 (rewelka!) 
Teraz chciałabym wznowić temat, bo chce ja znowu kupić i mam nadzieje, ze przyjdzie już trafna :P ale pytanie, czy coś od tego czasu się zmieniło? Doszły jakieś ciekawe modele (do 300-320zl)? 
Poczytałam trochę i widzę, ze pojawia się wzmianka o sensei 310. Hmm? ;)
Odpowiedz
#2
Jak na moje, razer da elite dalej góruje w segmencie myszek.
Odpowiedz
#3
A jak na moje, to nie istnieje lepsza niż G400.
Sugerowanie się subiektywną opinią w tym miejscu, jest bezużyteczne.
Zaraz edytuję, bądź napiszę nowy post dotyczący tematu, zw.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Synth - pod względem sensora, wykonania czy wygody? :)
Czyli od tego czasu nie pojawiła się żadna ciekawa mysz na poziomie DA elite?

A coś wiadomo o tej nowej SS sensei? Lepsza od rivala, zowie fk2 lub ec? Albo porównywalna do elite? :D

Czekam na spokojnie XeXu :)
Odpowiedz
#5
Nowy Rival i Sensei 310 mają na pewno lepszy sensor niż poprzednie. Podobno lepiej są też zrobione, a kształt ten sam. Na pewno lepsza od pozostałych rivali, od fk2, ec i od razera, bo tu masz sensor pixart pmw 3360 ;p
Odpowiedz
#6
Ogólnie to tak...
Zowie przestały być ciekawą opcją od roku.
Niemalże 300zł za mysz z 3310 to dużo,  za dużo.
Ewidentnie BenQ żeruje na aktualnej pozycji Zowie w sprzedaży.
Od pamiętnego roku, wachlarz znacznie się poszerzył, przez co Zowie plasuje się aktualnie dosyć anemicznie.

"Czyli od tego czasu nie pojawiła się żadna ciekawa mysz na poziomie DA elite?"
Są od dawna, gdyż nie istnieje coś takiego jak "najlepsza mysz".
Wszystko to, jest subiektywną oceną.
Dodatkowo Deathadder nie jest żadnym hegemonem.
Jeżeli masz dłoń 15-16cm, jak sama mówiłaś, to według mnie najlepiej będzie sięgnąć po:

Kone Pure Owl-Eye
> https://youtu.be/Ck-nXyhRJMA

Naciągając:
Logitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/

CM MM530
> https://youtu.be/kc5_CGsiPjM

Naciskam szczególnie na Roccata.
Dosyć rozsądnie będzie również poczekać na DM, gdyż szykują całkiem ciekawe klikacze, zwłaszcza mając przed oczyma twój opis.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
razer z sensorem 3360 :D gdzie takie można kupić ?

Julix
wygoda i ten sam, perfekcyjny "maślany" sensor pmw3389 co w g403
odczucie na niskich dpi niemalże identyczne.

Jakość wykonania jak oceniam na plus względem chromy - wcześniejsza wersja miała tendencję do odklejania się anty-poślizgowych gum po bokach
Przechodziłem przez kilkanaście myszek, nowe ss również i nadal stwierdzam, że nowa odsłona da jest przy majstersztykiem co zrersztą widać po sprzedaży chociaży na allegro.
Odpowiedz
#8
XeXu dziekuje za propozycje. Przymierzalam G403 i niestety zle mi sie ja trzyma... taka kulka dziwna :P w kone pure wydaje mi sie szeroka busola po zdjeciach, a CM jest ciezko dostepne(?)

Wiec w takim razie optymalnym wyborem bedzie Sensei 310 lub razer DA elite, tak? Czy jednak duze wskazanie na razer?
Wlasnie patrzylam, ze te myszki zowie ciagle maja ten sam sensor, podczas gdy teraz duzo myszek na nowe, lepsze sensory.. mhm

P.S ogolnie lepszy sensei 310 czy rival 310? Czy jest to to samo oprocz wymiarow?
Odpowiedz
#9
Czytam wlasnie recenzje sensei310 i widze, ze roznica z rivalem to tylko wymiary :)
"Sensor w Senseiu nie jest i nie był nigdy ulokowany centralnie - miejcie jednak świadomość, że nie jest to żadna wada, gdyż ułożenie sensora i to jak odczuwamy przez to ruch jest tylko i wyłącznie kwestią przyzwyczajenia" czy moglby ktos mi wytlumaczyc o co tu chodzi?

Podjelam decyzje sensei 310 lub razer DA elite. Pytanie tylko, ktora byscie polecili z tych dwoch i jaka jest wg was lepsza? W sensei jest sensoe 3360, a DA elite 3389..
Aktualnie nadal mam zowie fk2 i tak wizualnie patrzac, to sensei chyba by mial zblizony wymiar i chwyt :P wazne, ze tak czy siak kazda z nich jest lepsza od zowie fk2?:D
Odpowiedz
#10
Nie patrz na zdjęcia, nic Ci nie powiedzą ;)
Ja dalej stoję przy Kone'ie.
Rival 310 przypomina G403, więc możesz odznaczyć.
Zmierz całą dłoń, dokładnie jeszcze raz.
DA bym sobie dawno odpuścił z twoją dłonią.
Sensei 310 i DA mają sensory na bazie 3360, nie odczułabyś żadnej różnicy w użytkowaniu pomiędzy nimi a standardowym 3360.
Nie odrzucaj myszek potencjalnie zrobionych dla Ciebie, jeżeli masz możliwość ich przymierzenia ;)
Dla mnie wciąż Owl-Eye będzie teoretycznie najlepszym wyborem pod twoją dłoń.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.