• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki - czesc 2
#31
I bardzo dobrze, bierz ją a na pewno się zakochasz i zostaniesz z tą myszką na lata :)
Swojego pierwszego razera da kupiłem ponad dekadę temu i nadal stwierdzam, że jest to najlepsze co mógł człowiek stworzyć pod względem kształtu myszy.

ps ja w wieku 13-14 lat również nie miałem wielkich dłoni i napieprzałem bez problemu na da 3g / ie 3.0
Odpowiedz
#32
Ok, zakupie :) najwyzej zwroce i wtedy ostatecznie kupie g pro.
Tylko ostatnie pytanie, a w sumie dwa - czy waga 105 nie jest za duza? Tym bardziej na takie drobne dlonie. Slyszalam ze max powinna byc 100, a nawet mniej :P
Dwa- dlaczego lepiej mi sie nia trzymalo, anizeli g 403/sensei skoro wymiary maja na papierze mniejsze od razera?

Troche was wymeczylam :P
Odpowiedz
#33
Jeżeli nie grasz na niskiej czułości, to nie powinno być takiego problemu.
Co do wygody i wymiarów, najwidoczniej ręka bardziej dopasowała się do kształtu.
Jakbyś miała okazję, to przymierz Kone Pure Owl-Eye, żeby wykluczyć już w cholerę to całe zestawienie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#34
Patrzyłam w 3 sklepach - RTV euro, Saturn, media expert i nie ma tego roccata :(

W Razer elite trzeba chyba najpierw trochę poustawiać w sterownikach by dobrze pracowała?


A tak osobny temat - czy zowie planuje może jakieś nowe wersje swoich myszy z tymi nowymi sensorami? Jakieś premiery są zapowiadane? Bo to mnie ciekawi, dlaczego aktualne fk2, ZA, eC są cenowo takie same jak g pro/ da elite mając gorsze parametry... marka?
Odpowiedz
#35
na takiej malutkiej dłoni Kone Pure będzie leżał. Mam kolegę z taką dłonią, był zadowolony do takiego stopnia, że chciał mi ją zajebać z domu XD
Odpowiedz
#36
(10-29-2017, 10:50 AM)Julix napisał(a): Patrzyłam w 3 sklepach - RTV euro, Saturn, media expert i nie ma tego roccata :(

W Razer elite trzeba chyba najpierw trochę poustawiać w sterownikach  by dobrze pracowała?


A tak osobny temat - czy zowie planuje może jakieś nowe wersje swoich myszy z tymi nowymi sensorami? Jakieś premiery są zapowiadane? Bo to mnie ciekawi, dlaczego aktualne fk2, ZA, eC są cenowo takie same jak g pro/ da elite mając gorsze parametry... marka?

Ustawienia ma już na 1k hz standardowo no i dpi ustawiasz, w kolorki to tam się zbytnio nie zagłębiałem, dodatkowo masz kalibrację z podkładką której nie polecam używać.
Odpowiedz
#37
Zowie odświeżyło ofertę, wzbogacając ją o refreshe z 3360.
Jednakże, tak jak Hya wspomniał, obecnie Rival 310 wypada lepiej.
Odświeżona została niestety, tylko wersja EC.
> https://youtu.be/-5Ksf2Bn-og
Ktoś pisał, że ślizgacze przypominają teraz hyperglide, czyli cóź - średnio.

Roccata możesz kupić inpostem - zwrot za darmo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#38
Już się ucieszyłam, ze może zowie będzie fajne, a tu średnio te odświeżenia wyszły :P
Powiem Wam, ze po ostatnim ekscesie z morele.net chce ominąć drogę internetowa zakupu. Do tej pory jestem delikatnie mówiąc zażenowana. Wole chyba już dołożyć 2-3 dychy, przymierzyć w sklepie i ja kupić, a w razie zwrotu w punkcie to zrobić osobiście i w ten sam dzień dostaje pieniadze z powrotem/wymieniam.

Nie wiem czy jeszcze zanudzać pytaniami :D
Odpowiedz
#39
Jakość klikaczy w obu muszkach chyba jest porównywalna? :>
Odpowiedz
#40
Kupiłaś w morelach, to masz :v
Ostatnio sporo niespodzianek od nich, a tu jeszcze świąt nie ma.
Co do kliku G Pro, jest podobny do G403 - czyli świetnie.
DA ma również Omrony, ale 50M.
Klik w obu jest inny, w G Pro przyjemniejszy, zależy od osoby.
Jakościowo nie ma co się martwić, ot preferencje.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.