• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł na pmw3360 lub pochodnych
#31
Niby XXI pierwszy wiek i myszek pełno w sklepach, ale właśnie prawda jest taka, że masz tam wystawione 5 Logitechów, 5 SteelSeriesów, 2-3 Razery, 1-2 Roccaty, 10 jakichś stworów i miliony noname po 10zł. Serio ku*wa miliony, całe wielkie stoisko tego + 1-2 takie metalowe "klatki" z tymi myszkami po 10zł...
Wiadomo że tu chodzi o partnerstwo z danymi sklepami, ale nie wydaje mi się żeby np. firma DM nie chciała mieć partnerstwa z MM/Saturnem.
Odpowiedz
#32
dogadywanie się to trudna sprawa, ważne, że DM jest z nami w zgodzie ;p
Hya mógłby stragan otworzyć, kupe sprzętu zalega mu w chałupie ;D
co do mychy - ja właśnie w DM1 Pro podczas grania nie miałem pewności strzału i dodatkowo strasznie mi się ręka męczyła, wymuszała czysty claw
Kupiłem Kone Pure Military i nie żałuję
Nie strzela mi się zajebiście, ale nie jest źle (wydaje mi się, że to po części wina podkładki DM Pad). Podkładka fajna np. do flicków, ale kontrola drobnych ruchów nie jest tak dobra jak w Taito. Bardzo uniwersalna, ale wolałem Taito w skrócie. A myszka bardzo wygodna, clawo - palm, strzela się dobrze, ale najważniejsze - wygoda.
Ogólnie Kone Pure + DM Pad fajnie (bo wygodnie) gra się np. w RPGi, gry singleplayer ;p Nie narzeka się na komfort i można grać długo bez dyskomfortu
Odpowiedz
#33
Chyba będzie trzeba oddać dm1 bo mnie wkurwia już ten kształt :D Znów trzeba będzie trzeba myśleć nad kolejną...

PS. Jak będzie lekko upalcowana na przyciskach to przyjmą zwrot co nie? Bo nie chce się to doczyścić za bardzo xD
Odpowiedz
#34
Masz 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny.

Jeśli są jakieś ślady używania to sklep może ci poprostu odliczyć część pieniędzy, w zależności gdzie kupiłeś.
Przeważnie prywaciarze tak robią, duże sieci mają na to wywalone.
Odpowiedz
#35
(10-23-2017, 06:34 AM)Synth napisał(a): Masz 14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny.

Jeśli są jakieś ślady używania to sklep może ci poprostu odliczyć część pieniędzy, w zależności gdzie kupiłeś.
Przeważnie prywaciarze tak robią, duże sieci mają na to wywalone.

No to spoko, dobrze wiedzieć.

A takie pytanie jeszcze, jak wygląda sprawa jeśli zamawiałem przez sieć, ale płaciłem gotówką przy odbiorze własnym. W jaki sposób mi oddadzą pieniądze? ;P
Odpowiedz
#36
(10-23-2017, 02:19 PM)spidster135 napisał(a): A takie pytanie jeszcze, jak wygląda sprawa jeśli zamawiałem przez sieć, ale płaciłem gotówką przy odbiorze własnym. W jaki sposób mi oddadzą pieniądze? ;P

Przelewem na numer konta podany w oświadczeniu o odstąpieniu umowy zawartej na odległość.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.