• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł na pmw3360 lub pochodnych
#21
Zamówiłem sobie DM1 PRO S - zobaczymy jak mi będzie pasować (niestety nie ma gdzie jej przymierzyć), najwyżej się zwróci.

PS. Na morelach jest chyba przecena, bo kupiłem ją za 182zł. Jak ktoś się zastanawiał to chyba warto ;p
Odpowiedz
#22
no, wydaje mi się, że ją zwrócisz ze względu na garb ;p To nie jest pod clawa moim zdaniem ;D
Ty tu o morelach nie gadaj, bo Hya Cię ekskomunikuje z naszej społeczności i jeszcze spali za herezje XD
Odpowiedz
#23
No właśnie w obecnej mi przeszkadza to że garb jest trochę za mały jakby, także może przypasuje. Jak nie to będę szukał dalej.
Co do moreli to też nie lubię tego sklepu, ale jak jest taniej to wyjebane i cebula mode ON.
Odpowiedz
#24
Ewentualnie możesz kupić Nixeus Revel, ta sama obudowa co sensei i dm+pmw 3360, teraz jest za 35$ z wysyłką z massdrop, lepsze to niż morele xD
Odpowiedz
#25
E tam zamówiłem póki co DM1 pro S i zobaczymy przez weekend jak się trzyma ;)
Odpowiedz
#26
W sumie to nie wiem co o tej dm1 pro s powiedzieć. Podoba mi się bardzo jakość kliku przycisków i ich szybkość (mierzyłem sobie human benchmarkiem i w sumie jakoś szybciej na niej klikam xD). Podoba mi się też bardzo jej lekkość, pierw nie wierzyłem że myszka może być tak lekka... Sensor wiadomo że świetny. Ręka mi się na niej kompletnie nie poci (wersja Matte), na G502 trochę się zdarzało.
Co do samego kształtu - jest idealny jeśli chcę normalnie strzelać, ale gdy chciałbym skakać scrollem to trochę mi jakby niewygodnie, muszę wtedy chwyt zmienić delikatnie, albo po prostu się przyzwyczaić ;P
Duży plus moim zdaniem to też dość sztywny kabel. Nie plącze mi się i nie wpada pod myszkę przy bardzo szybkich ruchach, co zdarzało mi się nawet dość często przy g502.

Ślizgacze też spoko, fajnie się ślizgały, ale później zdjąłem z nich folię i jest jeszcze lepiej xDD
Odpowiedz
#27
nom trzeba uważać z tą folią ;D
kształt dla mnie mocno średni, ale ważne, że tobie pasuje ;D
Odpowiedz
#28
No właśnie nie wiem sam czy mi pasuje, to dziwne.. :D Bardzo mi się podoba waga tej myszki i to że nie jest tak wielka jak poprzednia G502, ale coś też w tym kształcie też jest, że czasem nie mogę tak od razu złapać jakbym chciał - na G502 to kładłem rękę i od prawie razu było jak trzeba.
Ciężka sprawa z tymi myszkami :D Nie wiem jak niektórzy kupują tak po prostu myszkę i grają... nie mają czucia w ręce czy jak? Może to ja mam po prostu jakiś dziwny chwyt i mi ciężko dobrać mysz. Taki niby claw, ale jakby trochę sporo palma w tym było i jeszcze wyginam te palce w prawo jakbym miał jakieś ku*wa doświadczenia ze słupem elektrycznym xD Przez to wyginanie palcy to ja powinienem mieć mysz w kształcie banana, jakiegoś Steel Bumerang 2000 albo coś...
Odpowiedz
#29
No i jeszcze podoba mi się bardzo to, że ostatnio zmieniłem podkładkę z Taito 2017 na QCK+, która moim zdaniem jest trochę szybsza. Z tą leciutką DM1 mi wchodzą takie szybkie flickshoty że sam jestem w szoku często... :D


@edit:
Wybaczcie post pod postem, myślałem że automatycznie się posty połączą.
Odpowiedz
#30
Brakuje sklepu stricte z myszkami, klawiaturami.
Mając na jednej półce wszystko co się chce, można szybko podjąć decyzję.
Klientów mało by nie było, zwłaszcza, że na dzień dzisiejszy jest to dosyć popularny temat.
Hya musi jakiś stragan otworzyć ;D
Kram na kółkach jak z obwarzankami.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.