• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia/duża mysz
#11
Wszystko dokładnie opisałby Ci Hya.
Kabel w 310 jest dosyć dobry.
Co śmieszne, więcej dowiesz się od nas, niżeli od jakiś youtube'owych znawców, którzy są sterowani przez sklep, albo co gorsza - sami się nie znają na tym co robią, recenzując to co dostaną.
Ostatnio na Brzoskwinkach, pan Kendal prowadził bardzo ciekawą konwersację w sekcji komentarzy, gdzie czuł się znacznie poruszony konstruktywną opinią użytkowników, haha. Bezcenny Widok ^.^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
A Czyszczu, mógłbyś opisać/zfotografować swój chwyt, żebym mógł go porówanać do mojego? Mój palmoclaw to bardziej palm niż claw, takie 80/20 palm/claw
Odpowiedz
#13
mój chwyt to też bardziej palm niż claw, ale mocno dociskam śródręczem garba, dlatego muszę mieć dobre podparcie
palce zgięte. Prawy bok myszki trzymam dwoma palcami też jak w clawie
Rival 300 leży na takim chwycie śmiesznie, wydaje się troszkę za duży, zeby komfortowo operować
310 jest pod tym względem lepsza. Też szukałem czegoś "idealnego", zatrzymałem się na KPOE. Nie jest 10/10, ale mi to wystarcza. A łapkę mam większą o wiele
Odpowiedz
#14
Ja tam nie rozumiem jak przy dłoni 21.5 używasz palmo-claw'a, chyba że to bardziej finero-claw, hah.
Dla mnie z dłonią 20cm na palo-claw'ie, nawet G400 niedomaga.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Więc jak, Rivala 310 próbować?
Odpowiedz
#16
Najpewniej.
Wart wypróbowanka jak najbardziej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Będę w tym tygodniu zamawiał w przyszłym tygodniu i mam pytanie - bo na Deathadderze okropnie mi się dłoń poci, czy na pewno nie będzie tego zjawiska na Rivalu 310?
Odpowiedz
#18
Powierzchnia jest nieco inna.
Dodatkowo 310 ma silikonowe boki, nie wzmagają tak potliwości jak ta guma.
Ale cóż, możesz różnie reagować na tworzywo.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
A jakby mi jednak ta guma nie podchodziła, to co brać?
Ogólnie, to gram teraz na G Pro i w sumie wymiary są spoko, ale te ślizgacze strasznie irytują wraz z kablem ;x
Odpowiedz
#20
Może jednak ten KPOE? ;s
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.