• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia/duża mysz
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Deathadder Elite (miałem jeszcze roccat EMP)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~40
  • w co grasz (podaj tytuły gier): PUBG, Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito 2017 (planuję kupić niebieską G-SR)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): mogą być 2 boczne, ujdzie bez
  • twój budżet: ~300
  • jaki chwyt stosujesz: Palm/palmoclaw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19-20cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Więc tak, EMP jest trochę za duży (+ jakby za mało wyprofilowany dla mnie, lubię mocno profilowane), a Deathadder jest bardzo fajny, ale materiał z którego jest zrobiony, powoduje że dłoń mi się bardzo poci (i to chyba nie kwestia gum, tylko samego materiału z którego zrobiona jest mysz). 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
    Myślałem nad EC1-A, ale nie przepadam za kabelkami bez oplotu, bo mój brat ma FK2 i jak na niej grałem, to nie dość że za mała, to kabel gdzieś mi się ciągle plątał, nawet potrafił się znaleźć pod myszką gdy podnosiłem i przesuwałem szybko mysz w powietrzu i opuszczałem ;x
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
obczaj Kone Pure Owl Eye
Ja mam military edition, palmo-claw, 21,5 cm
pasi bardzo
Odpowiedz
#3
Nie, na pewno nie taką małą chcę, powiedziałbym, że coś pomiędzy Deathaddder a Roccat EMP, bo deathadder jest idealny/lekko za mały.
Odpowiedz
#4
Hmm.
Z czymś pomiędzy, zdecydowanie ciężko będzie.
Rival 300
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ies-rival/
Rival 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/

G403 będzie najprawdopodobniej za mała, G502 można by sprawdzić.
Z kszałtów "pomiędzy" jedyne co mi przychodzi od razu do głowy to IE 3.0 i G400.
Jednakże, swoje lata już mają.
Cóż, EC będzie bardzo podobna, ale bez gum.
Chyba najbezpieczniej będzie po prostu sprawdzić Zowie, ale przed tym, oczywiście jak masz możliwość... przejść się i przymierzyć co będzie w sklepie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
sprawdź Aviora 7000, akurat przecena jest
tylko jak oczekujesz od myszy solidnego garba to tam go nie znajdziesz
Odpowiedz
#6
Jeżeli Avior nie ma solidnego garba, to odpada od razu. Byłem poprzymierzać i tak, Roccat KPOE - bardzo fajna, ale mimo wszystko, za mała, G Pro - za mała, ale też bardzo fajna. Był jeszcze jakiś Rival, ale nie miałem pojęcia jaki to był, leżał nawet dobrze, ale no idea co to był za model (na pewno nie 310, chyba 300 to był). Poza tym były tylko inne Razery, których już nie miałem czasu sprawdzić, bo musiałem się zbierać żeby zdążyć na autobus.
Ciężko mi określić co byłoby dla mnie dobre, bo miałem je zbyt krótko w dłoni ;x
Zastanawiam się nad tym Rivalem 310, ale kabel bez oplotu strasznie boli + nie wydaje mi się ze zdjęć, żeby była tak mocno profilowana, jak np. Deathadder.
Odpowiedz
#7
Opowiedz o tym Rival'u.
Chyba 100 to nie była?
Hya z ekipą robili testy, więc dogłębnie opisałby Ci róźnice pomiędzy nowym a starym modelem, o ile zerknie na forum.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Był względnie duży i zdaje mi się, że to był 300. Co tu dużo mówić, leżał OK, ale EMP najpierw też leżał OK, a po jakimś czasie poczułem, że jest za duży, więc nie mam pojęcia jakby to było z tym Rivalem, a słyszałem, że z Rivalem 300 jest sporo problemów.
Odpowiedz
#9
Nie, nie.
Nie polecałem 300.
Nowy - 310 jest mniejszy, tylko jak bardzo różni się kształtem, dobrze opisałby Hya.
Dodatkowo Steelseries pozbyło się problemów ze znanego 300/6500, w tym również kłopotu z gumami.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Tzn. zlinkowałeś Rivala 300 i 310, więc myślałem że i tego, i tego polecasz :D
Poczekam jeszcze na inne opinie, trochę mnie odrzuca ten 310, zwłaszcza przez ten kabel który przynajmniej w Zowie - był okropny i irytujący.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.