• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka CS - 150 zł
#11
Zależy też, który abyssus. Wersja starsza niż 2014 jest podobna do g100s (wcięte boki), wersja 2014 to jest raczej wyższa kinzu (boki prostopadłe do powierzchni).
Odpowiedz
#12
wersja 2014
Odpowiedz
#13
To Co będzie najlepsze, Kszałt myszki mi podejdzie każdy tak myśle, to będzie 1 do którego sie przyzwyczaję :)
Odpowiedz
#14
ja bym poszedł mimo wszystko w stronę alcora, najlepiej wypada w stosunku cena/jakość, jest również najwygodniejszy.
Odpowiedz
#15
Alcor to imo bezpieczny zakup
Odpowiedz
#16
Jednak kupiłem kinzu, Ponieważ pojechałaś do pobliskiego miasta do sklepu, i nie znalazłem tam Alcora, Ale kinzu bardzo fajnie mi leży do ręki na takiego fingertipa i super mi sie ją trzyma, mam tylko pytanie, Przy ustawieniu 500 dpi Jaki powinien być polling rate w ss engine (mam ustawienia od 125 do 1000)
Odpowiedz
#17
Różnie ze względu na stabilność najwyższych wartości, jakości sprzętu na jakim grasz czy konkretnej myszy. Roccaty na przykład, nie wchodząc w szczegóły lepiej radzą sobie przy 1000 hz, w przypadku zowie 500 hz daje wrażenie lepszej responsywności, a dla jeszcze innych bez różnicy. Najbezpieczniej wybrać 500hz.
Odpowiedz
#18
Najlepiej, ustawić 500Hz i zobaczyć jak Ci się gra (nawet w paincie trochę porysować) i potem ustawić na 1000Hz i to samo. Jak nie stwierdzisz, że na 500Hz jest lepiej to zostań przy 1000Hz.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.