• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka CS - 150 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: jeway jk-8803
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Nie wiadomo, żeniby mam zmiennie, ale nigdzie nie podane ile ich jest. ogl dość nisko myslę miedzy 600-800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 6 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): B/D
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):  32
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Brak.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam bocznych
  • twój budżet: 150 wliczając w to podkładkę
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 2
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, ew. mogę na fingertip
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie? : Jak najbardziej.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: W wszystich poprzednikach psuł sie lewy przycisk i kółko.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie chciałbym czegoś z dziwnymi malunkami w stylu łuski ryby itp.

Dobór podkładki






[*]Nie mam bladego pojęcia o podkładkach :)






Do oka wpadł mi zestaw taki: http://allegro.pl/mysz-steelseries-kinzu...32344.html
Odpowiedz
#2
Kinzu v3 ma przeciętne materiały i słaby sensor, można go znaleść w myszach z półki cenowej poniżej 100 zł (chociaż w sumie głównym problemem tego sensora jest niski max speed, którego, przy takiej czułosci raczej nie powinienes odczuć), i mimo iż nie jest to zła mysz, nie jest ona warta swojej ceny, zresztą to samo o podkładce. Także moim zdaniem standardowo cm storm alcor + natec m11 będzie dobrym zestawem na początek.
Odpowiedz
#3
(05-17-2015, 08:13 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Kinzu v3 ma przeciętne materiały i słaby sensor, można go znaleść w myszach z półki cenowej poniżej 100 zł, także, mimo że nie jest to zła mysz, nie jest ona warta swojej ceny, zresztą to samo o podkładce. Także moim zdaniem standardowo cm storm alcor + natec m11 będzie dobrym zestawem na początek.

Dziękuję za szybką odpowiedź, jednak niestety 150 jest to górny próg mojego budżetu, a cena tego zestawu wykracza poza moje limity :/
Odpowiedz
#4
Cm storm alcor można dostac za 135 zl a m11 w srednim rozmiarze za ok. 10 zl, tylko niestety tam gdzie cm storm alcor jest tani to natec jest drogi i odwrotnie, choc mozna pokombinowac z odbiorem osobistym by nie placic za 2 przesylki :p. W zasadzie zestaw z kinzu jest calkiem dobry, zwlaszcza przy przejsciu z niskiej jakosci sprzetu choc tak jak mowilem nie jest to nr 1 w stosunku cena/jakosc. Moglbys jeszcze zobaczyc logitecha g100s za ok. 90 zl. Sredniej jakosci obudowa z grafika ale posiada niezly sensor (choc podobnie jak w przypadku sensora kinzu v3 zaleca sie grac na nie wiecej niz 1000 dpi) i dobre przelaczniki.
Odpowiedz
#5
najtańszę połączenie które znalazłem wynosi 160 zł + 10 przesyłki, gdzie wychodzi tanio tam przesyłka więcej, wszędzie ceny beda wychodzić kolo 170 zł , i może to i durne 20 zł ale nie moge sobie na nie pozwolić, co do dpi przy kinzu, to nie mam zamiaru wychodzić nawet do 1000, myślę iż 500 to będzie mój wybór. jeśli ten logitech wychodzi na porównaniu z Kinzu, to może być dość Ciekawa opcja, jednak boję sie iż zepsuję sie zbyt szybko, zresztą nie wiem czy tak samą by nie było z kinzu. Dziękuje za wsparcie, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje, albo linki do ciekawych aukcji proszę o wpis :)
Odpowiedz
#6
to zamiast natec m11 weź Alcora z byle podkładką nostromo w gratisie jak to niekiedy sklepy na allegro dają :P Kiedyś sobie kupisz lepszą podkładkę:).
Odpowiedz
#7
Cytat:jeśli ten logitech wychodzi na porównaniu z Kinzu, to może być dość Ciekawa opcja, jednak boję sie iż zepsuję sie zbyt szybko
Logitech jest raczej znany z trwałosci sprzętu więc nie sądzę, żeby miał sie psuć szybciej od kinzu. Chodziło mi raczej o samą jakość powierzchni obudowy, bo w samej obudowie nie ma praktycznie się co zepsuć w tak małej i dość jednolitej bryle. Jeżeli porzuciłbyś pomysł z kupnem samego alcora jak wyżej, możesz zdecydować, o ile będziesz miał mozliwość przymierzyć, na podstawie tego, która mysz (g100s czy kinzu) lepiej lezy ci w dłoni.
Odpowiedz
#8
BUMB. To Lepiej CMstorm alcor + nostromo F1 Czy może Logitech + Jakaś porządna podkładka, Bądź też Ew. SS Kinzu V3 + QCK Mini?

Co Do Chwytu i ogólnych specyfikacji, to nie miałem dobrej myszki nigdy, i wszystko może się zmienić ponieważ to będzie dopiero 1 Myszka )
Odpowiedz
#9
Ja bym powiedział, że warto abyś udał się do jakiegoś dużego sklepu stacjonarnego i przymierzył kinzu v3, jest ona dosyć mała, ale dla tego kto taki rozmiar lubi, bardzo wygodna. Jeżeli stwierdziłby, że rozmiar nie pasuje lub coś wtedy w ciemno zamawiaj Alcora. A jeżeli nie masz gdzie przymierzać kinzu, to wg mnie Alcor jest bezpieczniejszym wyborem.
Odpowiedz
#10
Niestety nie ma u mnie takiego sklepu, ale W rękach miałem kiedyś abyssusa, a to Chyba podomnie rozmiary, tylko Kinzu jest troche niższa, I Wydaję mi sie że pasowała by mi do ręki, jeśli się nie myle co do rozmiarów :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.