• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka do OW
#21
A podkładkę jak koniecznie chcesz szybką, to chyba tylko GTF-X się nada, chociaż sam jej nie miałem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#22
Zaryzykowałbym DM Pad'a, gdyż GTF-X to już naprawdę bardzo szybka podkładka.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
A obydwie z tych podkładek można dowolnie zwijać i rozwijać? Bo jak tak, to wezmę GTF-X
Odpowiedz
#24
Martwiłbym się o GTF-X, to hybryda.
One nie lubią zwijania, po dłuższym czasie mogą Ci się pojawić lekkie "zmarszczki".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
niestety nie masz zbyt dużego wyboru wśród małych myszek na ta chwilę i na Twoim miejscu trzymałbym się jeszcze tego za13 i czekał co się pojawi koło grudnia, wtedy sporo nowosci wchodzi na rynek. Ewentualnie tego kona jak tu pisali (nie wszystkim pasuje prawa ścianka).

podkładkę to obczaj G-TF X powinna Ci się moim zdaniem spodobać
Odpowiedz
#26
@hya
Zapytam tu przy okazji, ta GTF-X jest dużo szybsza od DM Pada? Bo chcę coś szybkiego/bardzo szybkiego i nie wiem którą z nich brać ^^

@edit
Psst, nie masz jakichś przecieków odnośnie tego co ciekawego ma się pojawić? :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.