• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wybrać do gier fps?
#11
Hmm, nie słyszałam nic o dwukliku w G203, ale myszki to loteria, raz trafisz na dobrą i będzie służyć kilka lat, a raz na taką co szybko padnie i wtedy zrażamy się do całej firmy. Miałam kiedyś myszkę A4Tech za 9 zł, z 7 lat i dalej bym ją miała, działała, nie było dwukliku itp, ale powierzchnia już tak się zdarła, a ja zrobiłam się coraz wybredniejsza co do sensora i tak zaczęły się poszukiwania myszki.
Kinzu v3 spory czas używałam, jest bardzo wygodna, ale ma swoje wady, u mnie była głośna rolka, no i sensor niezbyt dobry, czuć było że mi czasem gdzieś tam przeskoczy, zatrzyma się, czy nie trafię gdzie chcę. Lua też mi była wygodna, śmigałam w grach, ale potem przetestowałam G203 i Rival 100 i one wydały mi się sporo lepsze od Lua, bardziej precyzyjniejsze. Dużo też daje dobra podkładka, bo jak kupisz byle jaką, to myszka może dziwnie chodzić. Ja sobie podkładkę dość długo wybierałam, testowałam na której mi najlepiej myszki chodzą i wybrałam Roccat Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Dzięki za odpowiedzi. Poczytam, zastanowię się spokojnie i dopiero zdecyduję. Dzięki za pomoc, szczególnie Ewelinie za kilka uwag na temat Kinzu i Lua.
Odpowiedz
#13
Aż się zarumieniłam :D Czarne Kinzu teraz ciężko dostać, ostatnio jak szukałam to tylko powystawowe z wadami, a raz zamówiłam na aliexpress, bo tam mają nówki, ale to loteria, bo przyszła ze głośnymi przyciskami, a obudowa była źle spasowana. Przyciski Lua też pozostawiają wiele do życzenia.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
Naprawdę szukałbym tego Kone'a.
A3050 jest słabym wyborem przez akcelerację, a jak wiadomo w takim Quake'u, CS'ie ciągle machasz myszką.
Precyzji zbytnio nie uświadczysz na tym sensorze.
3310 w Military jest 3 klasy wyżej :#
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.