• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe sluchawki
#11
tyle, że każdy DAC wpływa na charakterystykę słuchawek ;p
Musisz wybrać czego oczekujesz, są połączenia które się uzupełniają, są takie, że sprawią dźwięk gorszym w odbiorze itp.
Odpowiedz
#12
rozumiem, powinny byc dolaczane charakterystyki czestotliwosci kazdych sluchawek i dacow :P bo tak to w ogóle szukanie po omacku :D to nie monitor ze idzie skalibrować :P
Odpowiedz
#13
ależ są na pudełkach lub w recenzjach ;p wystarczy poczytać ;D
Audiofanatyk opisuje to nawet dobrze, ale razi mnie to jak autor pisze używając przekombinowanych jak dla mnie zdań ;p Recki słuchawek (o ile są te modele) możesz u nas poczytać
Odpowiedz
#14
opis a krzywa to dwie rozne rzeczy :D a ja znalazlem cudem krzywa kossa portaPro i sobie tak EQ ustawilem ze jak dla mnie graja niebo lepiej :P a takie krzywe powinny byc na pudelkach. moze sa ale dla sluchawek profesjonalnych za spore pieniadze :P
Odpowiedz
#15
pff, ja mam je w ISKach swoich za 130 zł XD
jesli masz w miarę dobrą integrę, a jakimś audiofilem nie jesteś to szczerze mówiąc niekoniecznie trzeba dokupować DACa lub dodatkowe karty dźwiękowe
Odpowiedz
#16
no widzisz, firma lepiej traktuje klientow niz Kossy, sony, a nawet brainwavz. Nie bede sie nazywac audiofilem, ale mocno odczuwam kazdy skok jakosci dzwieku, kiedys nawet bawilem sie w producenta muzycznego, heh. Na razie mam duzo innych priorytetów, stad nie mam jak wydac wiekszych pieniedzy :). Z tego co pamietam malo, ktora karta dzwiekowa jest lepsza niz dac.
Odpowiedz
#17
DAC DACowi nierówny, tak samo z kartami
np. masz kartę SC808, bardzo dobra i co najmniej porównywalna ze średniej klasy DACami
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.