• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe sluchawki
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Koss PortaPro
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? ----
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? chciałbym, niestety nie znam cen (bardzo dawno w tym nie siedziałem), nie wiem jaki poziom kart jest by zadowolic srednie wymagania
     - jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) nie koncetrowalbym sie nad tym bo komputer bedzie do wymiany.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) muzyka 60% gry 40%
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? post-hardcore, pop punk rock, EDM/house
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? fps'y
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? do 400
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dzwiek
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? obojetnie
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? chce cos innego :)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): nauszne
Macie coś do zaproponowania ?
Odpowiedz
#2
Od siebie polecam ci iski 9999 sztos słuchaweczki, jak lubisz głeboki basik to całkiem nieźle się spisują,
ewentualnie somic v2, dla większości leciutko bardziej muzykalne od isków aczkolwiek dla mnie iski są lepsze

Z używanych beyerdynamic dt 990 edition, mam wszystkie 3 pary tych słuchawek na "warsztacie" i w iskach najlepiej mi się siedzi :P
Odpowiedz
#3
Weź sobie Somic V2, do tego resztę kwoty przeznacz na dźwiękówkę, np. S.M.S.L M2
Odpowiedz
#4
(07-25-2017, 03:40 PM)Czyszczu napisał(a): SMSL M2
Weź sobie Somic V2, do tego resztę kwoty przeznacz na dźwiękówkę, np. S.M.S.L M2


SMSL M2 perfekto będzie, dla mnie jeden z lepszych dac'ów.. a cena robi swoje.
Odpowiedz
#5
nigdy nie mialem dac'a jestem ciekaw czy slychac roznice :), no wolalbym bardziej rowne pasmo, choc bass lubie, skoncetrujmy sie na sluchawkach a daca kupie po miesiacu ;)
Odpowiedz
#6
Jakiego daca polecicie mi do 300zł (dac sluchawkowy) ? czy kwota jest za niska na sensowny dac?
czy dac sluchawkowy mozna stosowac do zwyklych glosnikow ? takie jak glosniki jak edifer c2xd(mam) i r1600/2600(sa w dalekich planach)
Odpowiedz
#7
weź tego  S.M.S.L M2, dobrze sie sprawdzi
tak, mozna do glosników podłączyć
Odpowiedz
#8
patrząc tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci...dzwiekowe/
nie lepszy byłby Fiio e10k olympus 2, aktualnie dostępny za 309 zł? W uproszczeniu SMSL M2 jest polecany pod słuchawki grające sygnaturą V (czyli odwrotnie do somików), somiki mają bliską średnicę, a smsl m2 jeszcze ją podkreśli.
Odpowiedz
#9
to już zależy co kto lubi
Odpowiedz
#10
wolalbym by dac nie wplywal na charakterystyke sluchawek, bo inaczej bede musial zmieniac dac jak bede zmieniac sluchawki. A pytam o daca bo mysle czy nie kupic na razie sobie daca i zobaczyc jak sluchawki ktore mam zaczna gadac :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.