• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + Karta dźwiękowa 1200zł
#21
ee pod rap i hip hop te k612 raczej nie poiwinny być najlepsze ;p odpal sobie bocelliego albo inną klasykę na min. 320 kbps mp3 i wtedy szukaj różnic ;)


hmm kto wie moze twoj układ słuchowy nie jest najlepszy, co sie czesto zdarza, bo mam tu kolege co prawie w ogole nie widzi roznicy w tym z czego slucha jedyne co zauwazy to ze jest troche wiecej basu lub mniej...
Odpowiedz
#22
Ze słuchawek i dac-a ogólnie jestem zadowolony, tylko spodziewałem się większej zmiany. Także dziękuje wszystkim za pomoc :). A teraz ciut z innej beczki. Chciałbym kupić adapter mini jack, żeby słuchawki i mikrofon były na 1 "jacku" i teraz nasuwa się pytanie czy wpłynie to jakoś na jakość odbioru ? i czy są jakieś godne polecania takie adaptery?
Odpowiedz
#23
nie znam działającego, a po co Ci podpinać 2 jack pod 1 wejście? Na tym SB masz takie w ogóle (nie chce mi sie googlowac bo z tableta pisze ;p)
Odpowiedz
#24
G5 ma coś takiego jak "tryb bezpośredni" i na tym trybie słuchawki grają dużo lepiej, lecz wtedy nie działa mikrofon. W ustawieniach windowsa /Urządzenia do nagrywania/nagrywanie są - Zewnętrzny mikrofon i wejście liniowe. Kiedy włączę ten "tryb bezpośredni" zewnętrzny mikrofon wyłącza się, pojawia się wejście liniowe, kiedy ten tryb wyłączę, jest zewnętrzny mikrofon i działa tylko kosztem dźwięku. Pomyślałem więc że może rozwiązał by ten problem adapter. Drugą sprawą jest to że korzystam z PS4 i kiedy gram multi, nie chce mieć podłączonej dźwiękówki, bo za bardzo nie mam dla niej miejsca i chciałbym adapter żeby podpiąć sobie słuchawki z mikrofonem do pada.
Odpowiedz
#25
hmm to to zamów kilka adapterów i sprawdzaj, moze coś zadziała
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.