• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszek
#21
A ogólnie, jak wyglądają przyciski w DM1 Pro S? Bo niby jestem zdecydowany na FK1, ale zacząłem rozważać DM1 Pro S ;_;
+ czy to prawda, że w Zowie by benq jest podobny materiał co w Deathadderze i również będą mi się pociły dłonie? I jak jest w tej kwestii w dm1 pro s?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#22
w DM1 jak trafisz dobrze to jest bardzo dobrze ;)

nom w nowych zowie masz takie bardziej gumowano/matowy, a czy się będzie pocić czy nei tego nei wiemy :( w DM1 pro s jest jeszcze bardziej gumowany
Odpowiedz
#23
A ma ktoś może porównanie DM1 Pro S vs Deathadder? Bo wziąłbym DM1, tylko boję się tego materiału i że ręka będzie mi się pociła jak chora ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#24
a może chcesz glossy ? jak na gumowanej Ci się poci, to cholera wie, może będzie lepiej na glossy ;)
wtedy masz Dm1 Pro s glossy
Odpowiedz
#25
Glossy odpada, będzie się kleiła, nie lubię takiego feelingu.
Nic już nie wymyślę, więc proste pytanie, która z tych myszek będzie najlepsza wymiarami pod mój grip i rozmiar dłoni (19cm długość, 10cm szerokość)?
-FK1+
-FK1
-FK2
-DM 1 Pro S
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#26
nie realne do odpowiedzi pytanie ;/ bo wszystkie się w teorii nadadzą, jedyne co to jak grasz też czasami w moba lub rtsy to zowie bym nie brał z racji na przyciski
Odpowiedz
#27
(05-27-2017, 10:58 AM)akatrosh napisał(a): A ma ktoś może porównanie DM1 Pro S vs Deathadder? Bo wziąłbym DM1, tylko boję się tego materiału i że ręka będzie mi się pociła jak chora ;_;

Trochę ciężko odpowiedzieć która bo każdy gracz ma inny chwyt i przypodobania.
dla mnie deathadder wygrywa z każdą myszką nawet tą za  powyżej 250-300zł.

miałem g403,ec2,przez krótki czas fk1,rival 300 i żadna nie przypadła mi tak jak razer da.

ps. nie doczytałem wcześniejszych twoich wypowiedzi.
jeśli chodzi o powierzchnię to moge ci jedynie powiedzieć że;
ta w dm1 pro s jest taka lekko gumowamna coś podobnego do g403
Odpowiedz
#28
Kupiłem DM1 Pro S, wszystko jest genialne, (może oprócz ślizgaczy, wydają mi się trochę za wolne). Dodatkowo, czuję, że myszka jest dla mnie jednak za mała na długość i chyba trochę za niska :x Rozważam odesłanie, lecz co brać jeżeli nie Pro S? FK1+ wydaje mi się, że nadal będzie trochę małe ;x I mile widziane Omrony 50m/20m (o dziwo 50m bardziej mi się podobają, ale 20m też są OK :D)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#29
no gościu to Ty masz trochę problemów z tymi myszkami XD sprobuj troche na niej pograć, przyzwyczaj się
Odpowiedz
#30
Jeżeli nic ciekawego się nie znajdzie, to zostanę na niej, ale irytujące to trochę jak mi palce "zwisają" za przyciskami głównymi. Za jakiś czas, to może być za późno na odesłanie :>
+ te wolne ślizgacze mi trochę nie odpowiadają :c
I ogólnie, to tak czy siak odsyłam, bo kształt dm1 pro s jest spoko, ale Deathadder Elite już mi dużo lepiej siedzi.
Może Roccat Kone EMP? Wydaje się być "dużym Deathadderem".
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.