• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszek
#1
Cześć, to znowu ja ;_;. Przymierzałem się do zakupu FK1+, ale po głębokim rozważaniu, myślę nad czymś mniejszym, czy to w ogóle ma sens, bo na ZA13 aż tak źle się nie gra ^^
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie ZA13/Deathadder Elite
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 38,5cm (połowa podkładki to obrót o około 210 stopni)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch, czasami R6: Siege/CSGO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito 2017 King Size
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 2 bocznych, przeżyję jak będzie tylko 1
  • twój budżet: bez ograniczeń
  • jaki chwyt stosujesz: Taki dosyć dziwny, więc dorzucę zdjęcia (przepraszam że 1 jest nie wyraźne, jeżeli będzie potrzeba to jeszcze jakieś zrobię)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,8 cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1,8-2,2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej się dostosuję
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Najlepiej, żeby można było ustawić 400, lub 800 dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Na deathadderze pocą mi się dłonie i jest zbyt ciężki, ZA13 jest za mała.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej brak, tutaj dorzucam zdjęcia mojego chwytu http://imgur.com/a/yUqpW
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
poczekaj na ninox venator, będzie w następnym tygodniu na amazonie i innych europejskich sklepach.
Odpowiedz
#3
Przecież to jest prawie to samo co ZA13, kompletnie odpada.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
akatrosh PS nie zakładaj tylu tematów.
twój chwyt to taki palmo-claw nie mylę się? to masz problem ;D
Ja mam 21,5 cm dłoń i nie znalazłem jeszcze myszki, którą by bardzo dobrze mi się trzymało. Ostatnio miałem na chwilę Rivala i moim zdaniem powinieneś go rozważyć. Wydaje mi się, że u Ciebie mniejsze myszki się nie sprawdzają, dlatego Rival mógłby Ci przypasić. Palce dość dobrze się na nim układają, myszka palmowa, ale claw też da radę - logicznie połączenie tych chwytów także. Oczywiście każdy jest inny, ale z tego co pamiętam (popraw mnie) Rivala nie miałeś?
Odpowiedz
#5
Nie, nie miałem Rivala. Właśnie z tymi mniejszymi myszkami jest tak, że one chyba nie są tragiczne, tylko nie mam pojęcia, o ile większa myszka od ZA13 musiałaby być, dlatego dorzuciłem te zdjęcia. I sorry że zakładam tyle tematów, myślałem że jak sprawa trochę się "odwróciła", to będzie lepiej założyć nowy temat, żeby ktoś nie musiał czytać 5 stron, aby wiedział o co się rozchodzi :D
Co do myszek, myślałem też o FK2, trochę większa od ZA, przyjemniejszy jak dla mnie kształt, cięższa tylko o 5 gram, przyciski które mi odpowiadają, tylko boję się tych rozmiarów ;_:
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Myślałeś o Kone Pure Owl Eye?
Odpowiedz
#7
Nie będzie za mała? Z tego co widzę, długość 118mm ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
KPOE lub G403, ale koniecznie z najnowszych serii.
Odpowiedz
#9
A jak sprawdzić np. na morelach albo xkomie z jakiej serii mają G403?
A co sądzicie o EC-2A? Jakby się spisała?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Ja bym obstawił Za12 / ec2-a / g403
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.