• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodny fotel, krzesło do komputera - 1000zł
#21
szczerze mówiąc wolę zwykłą siatkę od krzeseł typu DXRacer, raz to cena, dwa jak dla mnie (co jest kwestią indywidualną) nie są jakieś super wygodne.
Mam fotel siatkę za 300 zł i jest naprawdę ok.
Odpowiedz
#22
1700 zł, no troszku... :D Za taką kasę można mieć dobry fotel, wyposażyć całe stanowisko pracy w dobrą klawiaturę, myszkę, głośniki, biurko, nawet pewnie jeszcze starczy na monitor :D
Odpowiedz
#23
Dziwne, ja siedzę całe dnie przy komputerze od wielu lat, bez oparcia, krzesło biurowe za 50 zł i plecy mnie nie bolą. Jedynie to mam chory kręgosłup i zwyrodnienie szyi, która potrafi sztywnieć nagle, zwłaszcza po jakimkolwiek wysiłku, ale to szczegół :D
Odpowiedz
#24
Do mnie nie przemawiają fotele kubełkowe. Szczególnie z eko skóry. Jeszcze te wycięcia w fotelu na pasy wielopunktowe.. brakuje tylko AirBaga w boczku fotela i klawiaurze.. chociaż spryskiwacze monitora z wycieraczką też można by dorzucić:]

Dobra wiem niektórym to się może podobać:) W samochodzie też rożne rzeczy ludzie montują. Nie zawsze pasujące i funkcjonalne:)
Odpowiedz
#25
Nie wiem jak to jest w Dxracerach, ale przeglądałam jakiś czas temu wersalki/kanapy/narożniki na olx, chcąc kupić używany mebel i było ich dużo w eko-skórze, ale tapicerki w kiepskim stanie. Albo się zaczynała "łuszczyć", albo były już oderwane całe płaty. W sklepie (internetowym), w którym m.in. pracuję też są fotele, które można zamówić w eko-skórze, ale tego klientom nie polecamy. Niestety w lecie można się spocić od takiej tapicerki, więc komfort pracy się zmniejsza. Dlatego raczej polecam wybrać inną tapicerkę (Dune, Basic, Antara).

Szukając fotela, ważne jest podanie wzrostu i wagi (inny fotel będzie odpowiedni dla osoby o wzroście 164cm i 50kg, a inny osoby mającej 192cm i 100kg). Jeśli masz ponad 190cm, to polecam przymierzyć się do fotela w sklepie stacjonarnym, ponieważ tutaj już mamy kwestię dopasowania odpowiedniej długości i szerokości oparcia czy zagłówka. Dużo trudniej jest dobrać fotel przez internet mając taki wzrost. W przypadku osób niższych niż 190cm jest dużo łatwiej. Jest więcej modeli, z których można coś dobrego wybrać.

Na tej stronie jest formularz, na której można sprawdzić dopasowanie fotela:
http://doradca.ulgadlakregoslupa.pl/fote...edium=gear

Trzeba wpisać wagę, wzrost, zaznaczyć czy się chce zagłówek czy nie i wybrać czy podłokietniki mają być regulowane. Po kliknięciu "Dopasuj fotel" pokazują się fotele, które spełniają podane wymagania.

Jeśli potrzebujesz fotela na 1-2 godziny, to myślę, że nie trzeba bardzo dużo w niego inwestować. Ale jeżeli siedzisz w nim po kilka/kilkanaście godzin, to polecam mocno zwrócić uwagę na wyprofilowanie fotela. Przy siedzeniu najczęściej boli część lędźwiowa, pupa i kark. Jeśli te części są w odpowiednich miejscach i prawidłowo podparte, to zmniejszamy obciążenie kręgosłupa (przez co mniej boli).
Odpowiedz
#26
nie usunę tego, bo może to komuś pomoże xd
Odpowiedz
#27
(10-18-2017, 10:02 AM)UlgaDlaKregoslupa napisał(a): Nie wiem jak to jest w Dxracerach, ale przeglądałam jakiś czas temu wersalki/kanapy/narożniki na olx, chcąc kupić używany mebel i było ich dużo w eko-skórze, ale tapicerki w kiepskim stanie. Albo się zaczynała "łuszczyć", albo były już oderwane całe płaty.


Prawda :) Ja wstydziłem się wystawić wersalkę na OLX która się zaczeła łuszczyć. Rozpowiedziałem tylko wśród znajomych, że mam do oddania wersalkę za frajer. Jedyny haczyk to sami muszą sobie znieść ją z 4go piętra :) Chętny się znalazł i zabrał.

Ekoskórce już od dawna mówię papa :D
Odpowiedz
#28
Witam szukam krzesła do komputera ale nie wiem czy się wzorować . Nie chcem krzesła z oparciami przytwierdzonymi do pleców bo miałem takie krzesło i oparcie się oderwało ( lubię się opierać na krześle i wolał bym z twardym oparciem i żeby miało regulowane oparcie)budżet 500-800 zł
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.