• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150 złotych
#21
problem jest taki, że nie wiemy jak jest z razerem i czy ten sensor jest poprawiony względem poprzedniej wersji, planujemy zrobić kiedyś jej recenzję, ale musimy skończyć to co mamy (w sumie hya musi :P). Dobrze skalibrowany sensor A3050 też może być dobry do 1000dpi.
Odpowiedz
#22
Nie moge teraz czeka mój logitech właśnie padł podczas sesji w cs'a i musiałem podłączyć jakąś chińską myszkę rozmiaru klucza do drzwi :P
Chyba zaryzykuje z tym Razerem ,a wiadomo coś o synapsie ? Czy z włączonym oprogramowaniem też są takie problemy jak z Deathadderem ?
Odpowiedz
#23
Odświeżam ,biore razerka najwyżej bedzie trzeba sprzedać jeśli bedzie problem z max. speedem.
Czy podkładka X7-500MP bedzie okej ?
Odpowiedz
#24
lepszy bedzie natec m11 w podobnej cenie
Odpowiedz
#25
A M22 ? Ładnie obszyte krawędzie ,powierzchnia bedzie okej ?
Odpowiedz
#26
M11 lepsza ^^ Taa - Synaps tak samo lipny jak w DA.
Odpowiedz
#27
To słabo ,ale chyba jak ustawie 800dpi i wyłączę synaps'a to dalej będzie trybic ?
Tylko ze ta M11 mid M11 trochę mała ,a duża aż za duża :v Są jeszcze jakieś alternatywy w podobnej cenie ?
Odpowiedz
#28
pod klawiaturę schowasz albo utnij :) będziesz miał wtedy 2 ^^. Po wyłączeniu synapsa jest ok - zachowuje dpi.
Odpowiedz
#29
Chyba lipny pomysł :v
Biore Abyssua i chyba poświecę się z tą M11 mid size
Odpowiedz
#30
muszę odświeżyć ,hajs juz jest i biorę się za zamawianie, jednak z tego co słyszałem w abyssusie nie da sie ustawić 800 dpi.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.