• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150 złotych
#1
Witam ,szukam myszy do 150 złotych ,chciałbym aby mysz była symetryczna ,nie musi wymagać dodatkowych przycisków ale także nie zaszkodzą.
Moje propozycje to 
Kinzu v3 oraz Razer Abyssus 
Pozdrawiam 
Odpowiedz
#2
Z symetrycznych myszek na dobrym sensorze w tym przedziale cenowym są jeszcze Steelseries Kana v2 White i Logitech g100s.
I teraz wydaje mi się, że wyglądałoby to mniej więcej tak:
pod względem sensora: razer abyssus > kana v2 > logitech g100s > kinzu v3
pod zgledem jakości: kana v2 > razer abyssus > kinzu v3 > logitech g100s
Odpowiedz
#3
Ten logitech też wygląda fajnie ale przy mojej dużej łapie (19cm ) wydaje się trochę za mały ,chociaż obecna myszka B110 też nie jest wielka
Odpowiedz
#4
I właśnie tutaj wychodzi to, że nie podałeś na początku żadnych danych takich jak rozmiar dłoni, jaką masz obecnie mysz albo gry w jakie grasz czy czułość/dpi :P
Akurat ten logitech tylko wygląda, bo sam materiał jest tandetny, choć pod zgledem stosunku jakości sensora i przełączników do ceny wypada bardzo dobrze. Można go znaleść w większości marketów agd więc mógłbyś sobie go przymierzyć.
Odpowiedz
#5
400-800 dpi ,ostatnio głównie CS jak prawie każdy no i grabe już podałem :D
Czy teraz to coś zmieni ? :D
Odpowiedz
#6
Ma to jakieś znaczenie, bo dla ss kany podawane optymalne wartości dpi to 800/1600, kinzu v3 właściwie najlepiej tylko na 500 dpi (stepy 250/500/1000/2000 podobnie jak g100s), sensor ma niski max speed więc raczej do wyższych czułości w grze (40 cm/360 lub mniej), g100s ma wyższy max speed niż sensor kinzu v3 ale zaleca się granie do 1000 dpi, a abyssus jako jeden z niewielu optyków radzi sobie dobrze przy każdej wartości dpi tylko, że ma 3 wartości: 450, 1800 i 3500.
Odpowiedz
#7
@up Hmm ,właśnie czytałem gdzieś ,że przy szybkich ruchach na low sensie w kinzu v3 można wywołać akcelerację.
Odpowiedz
#8
Pod csa na 1 miejscu brałbym abyssusa pod 450 dpi, potem g100s pod 500 dpi, na końcu rozważałbym kane v2 white w przypadku, gdyby pierwsze 2 były za małe albo w jakiś inny sposób by ci nie odpowiadały, a kinzu bym sobie odpuścił.
Odpowiedz
#9
A gdyby dozbierać dodatkowe 200 złotych wiele by się zmieniło ?
Odpowiedz
#10
Odświeżam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.