• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150 złotych
#11
do 200 zł nie ale 230 już tak ;) bo dojdzie Ci Zowie FK1 i FK2
Odpowiedz
#12
Te Zowie kiedyś mi się ,,marzyły'' ;) Szkoda ,że oprogramowanie takie biedne ,a czy to prawda ze jakość spasowania elementów jest taka sobie ? A jak ma się FK1 do ZA11/12/13 ?

Czytałem też dużo sprzecznych opinii ,że Abyssus do niczego się nie nadaje a Kinzu najlepsza w tej cenie ,inni mówią odwrotnie. 
Odpowiedz
#13
Odświeżam
Odpowiedz
#14
i kinzu i abususa przymierzysz np. w saturnie (przynajmniej w krk) pod kątem sensora teoretycznie abyssus o ile coś poprawili względem poprzedniej wersji. Tutaj kształt odgrywa kluczową rolę, a wiadomo każdy lubi inny.

Zowie nie ma oprogramowania co akurat dla wielu jest plusem (w tym nas, bo jakoś nikt tu z nas nie używa makr). Pewnie jak w u każdego producenta trafiają się gorsze i lepsze egzemplarze. Nie wiemy jeszcze nic o ZA więc ciężko się odnieść w tym momencie.
Odpowiedz
#15
@up Szkoda mi trochę 250 złotych na myszkę a ten Kinzu v3 bardzo mi się spodobał ,także nie używam makr więc jest mi to akurat zbędne ,muszę podjechać do sklepu w mojej okolicy i zobaczyć
Odpowiedz
#16
Odświeżam
Odpowiedz
#17
A podjechałeś do sklepu i przymierzyłeś?
Odpowiedz
#18
Byłem ,więc tak
Kinzu leży bardzo fajnie ,spodobała mi się ta myszka, nie mieli Abysussa więc nie miałem bezpośredniego porównania ,w MM był. Mysz także fajna jednak bardziej pasuje mi SS.
Czytałem gdzieś o tym ,że Abysuss ma niski max. speed ,czy to prawa? Jestem graczem low sens i boje sie o akcelerację. Chciałbym dodać jeszcze ,że zakupiłem mouse bungee od zowie i chciałbym żeby kabel tam pasował :P Nie mam także podkładki ,czy A4tech x7-500MP bedzie okej ?
Odpowiedz
#19
Kinzu mało komu nie leży świetnie jak tylko rozmiar pasuje. Podobno abyssus ma trochę lepszy max speed, ale niestety nie wiemy jak jest z tym nowym modelem. Myślę, że możesz wziąć Kinzu V3 ewentualnie dozbieraj do FK2.
Odpowiedz
#20
Nie ma opcji żebym dozbierał 100 złotych ,zresztą nie opłaca mi się to ,nie gram aż tak dobrze ,kinzu mi leży może to zasługa mojej dłoni ,chociaż nie mówię,że abyssus jest zły ,więc jeśli specyfikacja jest lepsza wezmę razera
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.