• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik, następca dla redów
#11
Ponawiam pytanie ile za ta Quickfire ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
(05-04-2017, 05:09 PM)Amok napisał(a): Ponawiam pytanie ile za ta Quickfire ?

Pisałem Ci na priv :) ale już nie aktualne... :]

(05-04-2017, 02:49 PM)Czyszczu napisał(a): TTC wydają się gorszej jakości, mniej równe.

Gorsze od Kailh, tak ?
Odpowiedz
#13
jednoznacznie ciężko powiedzieć, raczej zbliżone, ale wydaje mi się, że i tak różnicy nie poczujesz ;D
Kailh ma całkiem dobrą kontrolę jakości, dlatego obstawiam, że TTC mogą tak dobrej nie mieć
Odpowiedz
#14
Ok - dzięki bardzo za pomocną dyskusję, zdecydowałem się na MX'y, więc pewnie skończy się na jakimś Quickfire'rze ;) Chociaż chętnie przytuliłbym jakiegoś Ducky'ego Shine'a albo IKBC... jednak 200$ + vat za klawe to jednak przesada... :(

A jeszcze miałbym pytanie co do klawiatur 75%. Zapewne w Polsce nie da się niczego dostać? Jedynie pozostaje liczyc na ali albo massdropa?
Odpowiedz
#15
raczej tak, niestety :( bierz z massdropa bo tam czesto mozna w dobrej cenie cos fajnego wyrwac, my tam kupę rzeczy kupowaliśmy, bez problemu z nimi jest, nawet z gwarancją
Odpowiedz
#16
Jakie są koszty wysyłki na massdropie ?
Odpowiedz
#17
Wahają się granicach ~6-15$, jednakże przy przesyłkach o wartości powyżej 45$ VAT jest raczej pewny.

iKBC najlepiej zamawiać bezpośrednio z Chin.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#18
czasem nic nie naliczą, czasem trzeba zapłacić ;)
Odpowiedz
#19
Noo jak to ze cłem.. ;) paczka nie może się rzucać w oczy :p

Wracając do klawaitur - zauważyłem dwie klawiaturki w promocji za 400 zł:
- HyperX Alloy FPS Cherry MX Brown
- Logitech G610 Orion MX Brown

Ktoś coś wie na temat tych klawiatur? Widziałem gdzieś jakąś opinie, że bywają problemy z tym Logitechem, ale nie wiem na ile to prawdziwa opinia, bo jednak szanuję produkty Logitecha i raczej produkowali zawsze dopracowane rzeczy. Co do HyperXa to zupełnie nie wiem czego się spodziewać, bo jedyny produkt sygnowany tę marką jaki znam to pamięci RAM :)
Odpowiedz
#20
W tej półce cenowej rozejrzyj się za Masterkeys.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.