• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 320 zł
#11
kiedyś miałem myszke z lekkim naciskiem i zawsze przez przypadek nacisnołem czy to lewy czy to prawy
Odpowiedz
#12
Zgadzam się z Duck'iem. Są ludzie, którzy wolą lekki klik albo są w stanie się do niego przyzwyczaić, a to że tobie nie przypasował niewiele w tym przypadku znaczy :I
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#13
(03-19-2017, 09:53 AM)Duck napisał(a): Ja osobiście nie mogę się przyczepić g203, mercury dobrze się sprawuje, do kliku idzie się przyzwyczaić, a gadanie że to się "średnio sprawdzi" jest wprowadzaniem innych w błąd :)

Wprowadzanie w błąd? Ja też nie lubię lekkich przycisków bo opieram palce na przyciskach i w takim G203 mi to przeszkadzało, fakt faktem używałem tej myszki tylko w sklepie ale jednak - teraz używam Mastermouse z twardymi przyciskami lecz tragedii nie ma, wszystko zależy od osobistych preferencji.
Odpowiedz
#14
DA Chroma pamiętam, że na początku wciskałem przypadkowo przyciski bo są na prawdę lekkie, po 2 latach nadal mi się to zdarza raz na 2 tygodnie, ale w życiu nie wrócę do twardych. Jak już raz się przyzwyczaisz do takich lekkich przełączników to docenisz.
Odpowiedz
#15
chciałbym zamówić w x komie bo tylko ten sklep w pobliżu mam i niestety nie ma g203 żebym mógł wytestować ją więc jaką myszke mam wybrać z wyżej wymienionych?
Odpowiedz
#16
Przeciez jest w xkom wystarczy zamówić albo zadzwoń sobie do sklepu ze chcesz ściągnąć i przymierzyć ewentualnie i tyle
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
rzeczywiście ale jak już napisałem nie chciał bym muszki z lekkim klikiem
Odpowiedz
#18
opłaca się wziąć logitech g pro za 200 zł? albo logitech g403 za 229 zł?
Odpowiedz
#19
Bardziej g403 za 229
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
a czym się różnią te 2 myszy?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.