• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 320 zł
#1
Witam poszukuje myszki do 320 zł mam rozmiar dłoni dł:17,5 szer:12,5 i trzymam figertip mam na oku kilka modeli zowie ec2-a/fk2 logitech g403 prodigy/G Pro i steelseries rival 300 

Która mysz będzie najlepsza z wyżej wymienionych jestem też otwarty na rózne propozycje
Budżet:Max 320 zł
Gram głównie w FPSy sporadycznie w LOL'a ze znajomymi
Odpowiedz
#2
Osobiście celowałbym w G403 lub G Pro ze względu na nowszy i lepszy sensor względem EC2-A/Rivala. Co do kształtu to chyba G Pro będzie lepsze pod fingertipa. Przy okazji możesz spróbować Logitecha G203 - dużo tańsza wersja G Pro. Kształt jest taki sam bo mają te same obudowy, g203 ma inne przełączniki a przede wszystkim unikatowy, stworzony przez Logitecha sensor Mercury. Nie odbiega on od topowych sensorów w tym momencie. Przyciski główne dosyć lekko chodzą więc musiałbyś zwrócić uwagę czy ci to nie przeszkadza.
Odpowiedz
#3
Słyszałem że ten sensor prawie się nie różni oprócz naprawionego bugu
Odpowiedz
#4
Różni się różni, jest precyzyjniejszy. Pozatym Logitech ma świetny kształt i najlepsze przyciski jakie używałem :) scroll tez niczego sobie , kształt imo lepszy niż zowie ec ale do twojej dłoni i chwytu to byłbym za fk2 Ew ec2-a ale z nastawieniem na ta 1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
hmm zastanawiam się bardziej nad tymi od logitecha ponieważ jest promocja na nie i mają podświetlenie :D.
Logitech G pro jest przeceniony z 300 na 200 a logitech g403 jest przeceniony z 279 do 229 co o tym myślicie lub lepiej wziąć fk2?
Odpowiedz
#6
Ja bym brał G403 ale jestem leworęczny :v
Odpowiedz
#7
Jeśli miałbym wybierać to do fingera to wolałbym g203 niż G pro lub właśnie fk2. Miałem g203 ma lepszy kabel scroll i przyciski względem G pro a sensor nie wiele gorszy od avago3366
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
g203 ma podobno strasznie lekkie przyciski w grach fps to się średni sprwadzi
Odpowiedz
#9
Ja tam się przyzwyczaiłem w kilka godzin i z awki fajnie się strzelało :D ogólnie g203 i xm300 tonajkepszy wybór do 150Zl / małe / duże dłonie itp
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Ja osobiście nie mogę się przyczepić g203, mercury dobrze się sprawuje, do kliku idzie się przyzwyczaić, a gadanie że to się "średnio sprawdzi" jest wprowadzaniem innych w błąd :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.