• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + Karta dźwiękowa 1200zł
#11
Sam mam beyerdynamic dt 990 edition 250ohm i muszę powiedzieć że słuchawki pogrom w muzyce! na co dzień używam isk hd 9999 do gier i te spisują się akurat lepiej ale jeśli chodzi o muzykę to jest bardzo duża przepaść pomiędzy nimi

Jeśli będziesz kupował 990 to przemyśl dopłacenie do wersji edition
Odpowiedz
#12
Z zewnętrznych DAC'ów to stricte pod gry to Creative BlasterX G5 lub podobno bardziej muzykalna, ale droższa wersja E5

M50x bardzo basowe, do gier średnie. AKG K612 pro będą dobre.
Odpowiedz
#13
Załóżmy że mam tego creativ-a BlasterX G5 to które słuchawki będą lepsze AKG 612 Pro czy Beyerdynamic DT990 250ohm?
Odpowiedz
#14
Pod gry to raczej AKG bym wybrał, ale z Beyerów stawiam, że też byłbyś zadowolony. Ewentualnie jak Synth Ci napisał, do CS kup ISK'i do reszty gier i muzyki DT990
Odpowiedz
#15
Dobra, wielkie dzięki każdemu za pomoc i chyba wezmę tego creativ-a BlasterX G5 i te DT990 250ohm mam nadzieje że będzie super.
P.S W cs-a nawet nie gram :P
Odpowiedz
#16
bedzie spoko ^^ napisz później wrażenia
Odpowiedz
#17
Cześć. Wiem trochę czasu minęło od ostatniego posta, ale sporą kwotę musiałem przeznaczyć na co innego i zakup słuchawek z dacem się przesunął. Dziś odebrałem słuchawki AKG 612 pro z creativem g5 i powiem wam że wielkiej różnicy nie słyszę, może jestem głuchy lub to sprawka czegoś innego, ale testowałem AKG612 PRO z creativem g5, razem z moim starym zestawem steelseries siberia v2 z USB cardsound, tzn miałem podłączone w tym samym czasie dwa zestawy i puszczałem różne piosenki z wszelakich gatunków muzycznych i jedyne co usłyszałem to zmiana w głośności. AKG612 grały dużo głośniej od siberi. Bawiłem się opcjami w G5, ale wielkich zmian nie słyszałem, bas w siberiach też jest ciut większy. Może macie jakieś pomysły? A może to ja jestem głuchy? :/
Odpowiedz
#18
możliwe... Niestety mieliśmy też taką osobę na forum co nie słyszała większej różnicy.
Być może masz coś "zwalone" w ustawieniach? dobrze wszystko podłączyłeś?
Odpowiedz
#19
Tak, na pewno dobrze, nawet sprawdzałem różne porty USB. Może za dużo od nich oczekiwałem? Jakąś tam różnice słyszę, na pewno większa scena, lepsze pozycjonowanie, grają głośniej, przy czym są otwarte więc mogą robić za głośniki :P. Plusem jest kompatybilność z PS4, filmy w słuchawkach, słucha się naprawdę dobrze i wygodnie, nawet gdy się leży. Czytałem różne opinie i większość ludzi słyszała kolosalne zmiany. Może tak jak napisałem wcześniej zbyt dużo oczekiwałem? A może jestem głuchy. W każdym razie słuchawki są komfortowe co bardzo sobie cenie i grają ciut lepiej.

P.S Sprawdzałem jeszcze parę gatunków muzycznych i chyba najlepiej grają Rap, hip hop.
Odpowiedz
#20
tak, właśnie tam powinny się sprawdzić lepiej.
Ogólnie we wszystkim xD ale to moze za duze "kolosalne" oczekiwania. Ale jest różnica na plus, to się chwali.
Czyli git rozumiem ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.