• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Asus (Logitech) MX518
#11
Zgodnie z radą poszedłem przymierzyć myszki i była to bardzo dobra decyzja. Najwięcej myszek którymi byłem zainteresowany odrzuciłem za przyciski umieszczone blisko kciuka.

Logitech G403 - całkiem fajna, na długość była o dziwo dobra, ale nie miała tak wygodnego wgłębienia jak MX518, a duży przycisk blisko kciuka trochę przeszkadzał mimo dużej wysokości myszki

Logitech G402 - tu już całkiem przycisk blisko kciuka przeszkadzał w wygodnym uchwycie

Roccat Kone XTD - nie było

Zowie EC1-A - nie było

Razer Deathadder - odrzuciłem, bo myszka wystawowa miała tak wyrobione przyciski, że podczas samego jej trzymania przyciski "same" się klikały. Także takie wystawowe myszki mogą wiele powiedzieć o problemach które pojawiają się po jakimś czasie użytkowania.

Najlepiej dopasowaną do mojej ręki myszką okazał się Steelseries Rival 300. Także brawo dla Was za bezbłędna poradę. Myszka duża, wygodnie trzyma się na niej rękę. Wgłębienie może nieidentyczne jak w MX518, ale kształt wystarczająco podobny. Przyciski dobrze się klikało. Gumki po bokach przypadła mi do gustu. Bardziej w dotyku spodobała mi się w biała (plastikowa) niż czarna (matowa). Za 189 zł + wysyłka myślę, że dobra opcja.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.