• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkadka pod Zowie EC2-a
#11
Nie skusze się. Skoro P-SR nie podchodzi, to tak samo będzie z G-SR :)
Odpowiedz
#12
z gsr to było tak, że mamy kilku "recenzentów" i reszta to znajomi gracze, ktorzy testują i od każdego zbieramy opinię. Każdy jest inny, a nam w skrócie G-SR pasował. Jest dla osób które lubią wolne podkładki, jak nie lubisz czy poprostu nie czujesz tej kontroli to być może nie jest ona dla ciebie. Taito 2017 ma z nią pewne podobieństwa, ale jest lepsza jakościowo i większa.
Odpowiedz
#13
Cytat:http://vlep.pl/3r4qaw.png
Tak wygląda moja Zowie P-SR po roku normalnego użytkowania. Nie ma na niej grama kontroli i to mnie dziwi, bo właśnie zbiera w internecie dobre recenzje. Skoro Taito jest podobna, to muszę się zastanowić czy warto zaryzykować.
Odpowiedz
#14
No to co warto kupić? Potrzebuję podkładki która ma dobrą kontrolę
Odpowiedz
#15
(03-02-2017, 04:12 PM)Tomo napisał(a):
Cytat:http://vlep.pl/3r4qaw.png
Tak wygląda moja Zowie P-SR po roku normalnego użytkowania. Nie ma na niej grama kontroli i to mnie dziwi, bo właśnie zbiera w internecie dobre recenzje. Skoro Taito jest podobna, to muszę się zastanowić czy warto zaryzykować.

Taito jest podobna do SR pod kątem ślizgu, ale jest to inny materiał. Poprzednia wersja taito (z tego co recenzenci piszą - z te sam, co wersja 2017, trochę inaczej obrobiony) bardzo długo zachowywała właściwości.
Bardzo dobre opinie, zwłaszcza na zagranicznych forach, ma również corsair mm200. Ślizg wolniejszy od taito, ale jednocześnie bardzo gładki (różnica między tarciem statycznym, a dynamicznym jest bardzo mała).
Rodzaj materiału przypomina trochę QCK, choć ma dużo bardziej gładką powierzchnię. Nie wiem jak z jej wytrzymałością, choć jest też przy okazji zauważalnie tańsza od SR czy taito.
Odpowiedz
#16
To co wybrać Panowie? Powaznie myślę nad tym Roccat Taito ale boję się że slizg będzie za szybki. Gram na 400 DPI teraz i sensie 1.8 max i to czasami jest za szybko . Podkładka kontrol tylko wchodzi w gre
Odpowiedz
#17
http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...dek-x2.jpg
Może to ci pomoże
Odpowiedz
#18
Podkładki control są przeważnie szybsze od zwykłych. Producenci mylnie używają tego pojęcia, bo wszystkie fabryki w chinach określają wersję z powierzchnią jak siateczka, właśnie jako control.

Jak zamawiasz podkładkę z Chin to masz dwie opcje speed lub control. Wersja speed ma przeważnie kilka powierzchni do wyboru, (najczęściej same polerowane mają do wyboru), a control to ta siateczka. Także nigdy nie sugeruj się tymi określeniami bo to nijak ma się do stanu faktycznego.
Odpowiedz
#19
Podepnę się bo nie chce mi się zakładać nowego tematu. Chciałbym wydać jak najmniej obecnie mam wck+ i jest taka średni w sumie , myślałem nad x7-500 albo m12 albo tej shiru co w xkomie promują
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
chcesz coś szybszego i dobrego, taniego to kup Propada
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.