• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkadka pod Zowie EC2-a
#1
Witam. Szukam podkladki pod myszke Zowie EC 2-a . Mam SS QCk jest beznadziejna. Aktualnie gram na Zowie GS-R ale jest za szybka dla mnie. Uzywam 800 DPI i sredni sens w grach . Powiedzmy ze waha sie on pomiedzy 1 a 2 . Porzebuje dobrej podkladki pod ta myszke. Doradzicie cos? Z gory dziekuje !

Kwota do 200 zl i zeby miala te wymiary 480x400
Odpowiedz
#2
GS-R za szybka? :D ile ma?
Odpowiedz
#3
Za szybka. Kupilem ja ja wiem 2 miesiace temu? Jest za szybka dla mnie nie moge opanowac myszki na niej :D
Odpowiedz
#4
A co nie tak z QCK? bo wiesz po 2 miesiącach G SR to troche wolna sie robi, a qck tez szybkie nie jest ;D moze olejem smarujesz te ślizgacze ^^
Odpowiedz
#5
nie smaruje :D jest za szybka a w SS raz ze za cienka dwa te ruchy myszy jakies takie nijakie. Zastanawiam sie nad https://procpu.pl/p/1723/29481/zowie-g-t...racza.html lub https://procpu.pl/p/1723/35410/xtrfy-xgp...racza.html
Odpowiedz
#6
Mam podobne uczucie. Co prawda posiadam EC1-A oraz P-SR, ale są to zbliżone produkty. Mysz na niej sprawdza się średnio. Do tego ta podkładka szybko się brudzi i ciężko ją utrzymać w należytej czystości przez co wypadałoby po roku ją wymienić. Może Roccat Taito 2017? Sam się nad nią zastanawiam.
Odpowiedz
#7
@Tomo powiem Ci że jej nie widziałem. Są jakieś opinie o niej? O brudzeniu nie wspomne bo moja wygladała po miesiącu jakby jakiś brudas grał ! :D Strasznie zbiera syf. Musi być duża kontorla przy dobrym poślizgu
Odpowiedz
#8
Na stronie głównej zbiera dobre recenzje "Roccat Taito 2017 – wolna, świetnie współgra z laserami i oferuje b.dobre wyniki prędkości maksymalnych myszek optycznych. Model 2017 posiada poprawioną powierzchnię w stosunku do poprzedniej wersji. Nasz nr 1 wśród wolnych podkładek, zapewniających znakomitą kontrolę. Zalecamy w wersji XXL." Problem w tym, że Zowie G-SR też zbierał super recenzję, a w rzeczywistości już taka dobra nie jest. 60 zł kosztuje, więc pewnie skuszę się i przetestuje.
Odpowiedz
#9
Sprzedam Ci Zowie GS-R za 100 zł dałem za nia 140 zł :)
Odpowiedz
#10
Podeslij zdjęcia to może za 80 się skuszę ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.