• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkadka pod Zowie EC2-a
#21
@ Amok moja oferta aktualna mam dla Ciebie tego Zowie GS-R :D

@ Czyszczy na cenie mi nie zależy . Podkładka ma być kozak . Wróciłem dzisiaj z Holandii i będę zamawiał. Nie ma nikogo z Roccat Taito 2017 ? Chciałbym żeby się wypowiedział na jej temat
Odpowiedz
#22
Podeslij te fotki bo nic nie dostałem :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#23
opa zawsze mozesz zobaczyc propada, nie jest taki zły ^^
ale do Taito sie nie umywa ;p
Odpowiedz
#24
ja zmienilem z g-sr na taito 2017 i sobie chwalę, jako moj main ją używam. Jak lubiłeś g-sr to pomimo innej trochę powierzchni spodoba Ci się taito

@amok
na pw moze sie nie dac wysylac zdjec, tu dużo rzeczy nie działa na forum ;D
Odpowiedz
#25
@ Amok wysłałem Ci PW żebyś podał e-mail bo nie da się wysłać :(
@ Czyszczy @ Hya Zamówiłem już Taito. Będzie jutro więc dam znać jak się spisuje
Odpowiedz
#26
mam taito 2017 mid size (kod 056) i mimo że mam dopiero ją 2 dni bardzo ją sobie chwale, zobaczymy jak wytrzyma próbę czasu
Odpowiedz
#27
@ Cant Roar obyś się nie mylił ;D Ja zamówiłem XXL- Wide mam nadzieje że się spisze bo to będzie już chyba z 10 podkładka dla mnie ;/
Odpowiedz
#28
każda podkładka ma jakieś właściwości - ja np. zauważyłem, że na niektorych grało mi się lepiej, ale tylko dlatego ze na innych padach o nieco innych właść. (np. ślizgu) chciałem grać na tych samych ustawieniach. I np. jak miałem przyzwyczajenie z wolnej, hamujcej podkładki to po przesiadcze na szybką, niehamującą ruchów grało się oczywiście gorzej. Dlatego nie warto od razu przekreślać, tylko np. zmienić ustawienia, albo sprobowac sie przyzwyczaić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.