• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki i podkładki max 200zł
#31
dlatego nawet nie chciałem wiedzieć co poslali, a podobno jakas paczka kurier mowił, to jeszcze by później pisali ze znowu im coś ukradlem xD cholera wie moze sie kapneli ze przegieli ;p
Odpowiedz
#32
ale to gościu z ich obsługi wyzywał Cię od złodzieji?
Odpowiedz
#33
nie wprost, ale tak się poczułem jak mnie zaczęli straszyć że inaczej to rozwiążą, czy wiem, że nie mam prawa jej przetrzymywać i podejmą kroki prawne jak im zaraz tego nie oddam... najwyraźniej nie mogli zrozumieć, że trudno, zawinili sami to trafiła na testy... peszek i niech mają pretensje do siebie a nie do mnie. Ja skończyłbym i oddałbym im od kopa bo do niczego mi nie potrzebna ta klawa...

nie ukrywam, że po tym tekście nie byłem już zbyt miły dla gościa...
Odpowiedz
#34
bardzo dobrze, szczegolnie ze dają uzywane części do ,,nowego" kompa hehe ;D
Odpowiedz
#35
myszka z podkładką doszła, nieuszkodzone :D i nic dodatkowego :D wielkość- cacy, feeling dobry, materiały ok, dpi - na niebieskim chyba raczej pozostanę, choć lekko będę musiał się przyzwyczaić, no i lekko zmienić chwyt ale na przyjemniejszy i mniej męczący niż teraz(myszka), dobry feeling, w połączeniu z myszką zaraz sprawdzę bo jeszcze naklejki muszę zdjąć(podkładka)
Odpowiedz
#36
Napisz jak Ci się gra
Odpowiedz
#37
-przeglądanie internetu, interfejsu - na plus, jest ok.
-cs:go - tutaj największa i zarazem najlepsza różnica bo zdecydowanie na plus, lepiej się gra
- bf bc2 - grałem tylko 5 minut, w sumie powinienem zmienić w grze czułość i pewnie moje celowanie by się poprawiło :/
-LoL tutaj największa zmiana w feelingu, myszka jest większa, choć lepiej reaguje, niby ogólnie na plus, ale jakby nie mogę się do tego przekonać :/ chyba będę potrzebował trochę czasu
Staram się przerzucić na palma, albo coś podobnego do niego, o tyle jest to problem, że mimo w poprzedniej mniejszej myszce miałem trochę "wyższy" chwyt to w tej oboma mniejszymi palcami "szuram" po podkładce, bez tego raczej byłaby to drobnostka.
Odpowiedz
#38
W MOBA/RTS mniejsze myszki przeważnie lepiej się sprawdzają, odwrotnie jest w FPS'ach. Wynika to z, że RTS/MOBa raczej manewrujesz samym nadgarstkiem, w FPS lepiej grać całą ręką. Kształt DM1 jest bardziej pod FPS zrobiony.
Odpowiedz
#39
Polecam myszkę Logitech , super myszki cena ok myszka nie zacina się
Odpowiedz
#40
(03-07-2017, 03:26 PM)danielok napisał(a): Polecam myszkę Logitech , super myszki cena ok myszka nie zacina się

Biedna ekipa test-gear, tyle zmarnowanych lat na testowanie, a wystarczyło wziąć myszkę logitech, która o dziwo się nie zacina!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.