• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki i podkładki max 200zł
#21
cóż ja tam nic do nich nie mam, ale zazwyczaj to Hya ma takie przygody hehe
swoją drogą, jak tam t4co z sharkoonem, odpisali mu wogóle? :D mówił, że ma się im przypomnieć ^^
Odpowiedz
#22
Również nie polecam robić zakupów w morele. Jakiś czas temu zamówiłem u nich ThinkPada, bodajże T540p - który do tanich maszyn raczej nie należy. Przysłano mi komputer z przebiegiem 200 godzin,  upierdzielony jak nie wiem. Sprzęt ze zwrotu powinien raczej trafić do Outletu w obniżonej cenie.  Kontakt z biurem obsługi klienta był absurdalny, a negatywny komentarz opublikowany na ich stronie został niezwłocznie usunięty.

Ogromna firma, która bawi się w "januszowanie" - obawiam się, że na rodzimym rynku to jednak standard.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#23
plagocki taki już mamy rynek, ehh....
t4co zamawiałem u nich PC ok 6 msc temu, jak na razie jest ok, choć nie wiem czemu i5 6402p(bo chyba to główny sprawca, ale dlaczego to nie wiem) zawiesza odtwarzacz a często też przeglądarką chrome na YT podczas przeklikiwania(nagle dostaje zwiechy i ok 100% mocy na przeglądarkę i Klient lol'a)(ehhh ile bym dał za możliwość podania linka do problemu opisanego na innym forum :D ), przy rozpakowaniu na karcie Palita 1060 jetstream nie było na slocie wejścia PCI-E zaślepki(choć nie wiem czy w ogóle na 1060 takową zakładają), a sama końcówka karty było o 1 może 2 mm zakrzywiona(prawie tyle co nic,choć nie mierzyłem, ale jak się dobrze przypatrzyło to zauważalne to było)( tutaj mogłaby być winna firmy kurierskiej).
Tak czy siak według mnie to zależy od którego magazynu dostaje się ich dostawę(lub sklepu) sporo się naczytałem na temat tych kwiatków i nawet przed tym nie byłem pozytywnie nastawiony do nich.
W skrócie zależy od szczęścia...
Pomijając to, cóż nie wiele sklepów daje tak spory wybór przy nie rzadko dobrych cenach :/

Mycha zamówiona :D mycha byłaby na jutro, ale podkładkę dostaną dopiero na czwartek za tydzień :/
Odpowiedz
#24
jak składasz u nich kompa to części kto wie czy ze zwrotów nei montują w pierwszej kolejności, bo i tak sie nie kapniesz...

oni właśnie robią w ch*** z tą dostępnością jedno piszą na stronie, człowiek kupuje po czym zmieniają o +7 dni ze niby nie ma dostepnych, ale patrze na stronei dalej ze dostepny w magazynach do kilku dni... i tak naciagają. Kupowałem kompa bo mi padl stary i na juz potrzebowałem, wzialem częsci tylko te co na za 2 dni miały być dostępne. Kupiłem i mi o prawie 2 tyg przesunęło datę kiedy będą dostępne... a ze 4k nie mialem zeby wylozyć znowu i wziac z innego sklepu, a wiedzialem ze nie zwrocą mi od kopa pieniędzy po anulacji to musialem czekać.

no ale nic odczekałem, dali mi kompa, nawet wybralem ze sam po niego przyjade zeby bylo szybciej.... w miedzy czasie oczywiscie pisalem na support czemu tak dlugo to pisali ze czekaja na częsci, pomimo ze na stronie ciagle widnialo ze dostepne od reki ;D

no ale nic odebralem po tym czasie, przyjechalem pod sklep, tam mi gosc na wozeczku wywiozl wszystko zapakowalem do auta kompa (ze zlozeniem wmialem, no to komp jest w pudle po obudowie a pudelka dostaje sie puste) i te reszte pudel powrzucałem do bagażnika i nie patrzyłem w ogóle na to.

W domu patrze a tu dali mi klawke ozone strike battle (ktorej nie zamawialem), no to sobie mysle aha chcieli zrekompensowac mi to, no to spoko fajnie z ich strony. Nawet sobie pomyslalem, że moze wiedza ze mam strone czy cos.. ze akurat klawke

po czym po tyg dzwoni jakiś typ do mnie i w tonie jakbym im ją ukradł, zebym oddawał :D i CZY PRZYJADE IM DO SKLEPU ją oddac, a mam z ponad godz drogi do nich jadac w korkach... no kur... sobie pomyslalem ze jakies jaja...

no to mowie ze spoko, jasne oddam wam, tylko ze nei wiedziałem ze to pomyłka, logiczne mi sie wydalo ze chcieli zrekompensowac mi takie robienie w ch**ja z tym przesuwaniem daty wysyłki o prawie 2 tyg...( a widzieli po tym co pisalem do supportu ze nie jestem zadowolony z tego faktu i cyz nie da sie jakos przyspieszyc tego terminu bo bardzo mi zalezy a widze ze produkty sa dostepne). I mowie przyślijcie kuriera, tylko dam wam znać bo dałem na testy chłopakom, wcześniej zdjęcia zrobiłem, w tym ją też rozkręciłem jak wszystko, jak dali to wykorzystam na recenzje sobie pomyslam, nie? Uznalem, ze za ten czas czekania i robienie mnie w ciula to bedzie sprawiedliwe ze chociaż sobie dokonczymy recenzję....

no to spokojnie mowie jak sytuacja wyglada, ze tylko skoncze recenzje to im odesle, postaram sie zeby nie bylo zbyt widocznych sladow na tyle na ile to mozliwe... a skur*** mi oburzonym tonem mowi ze jak to jak prawa nie mialem i mam im ja teraz zwrocic bo to ich, ze przysla kuriera w takim razie, ze moga wyciagnac wobec mnie inne kroki itp itd....

Nie dosc ze chcialem im oddac, pewnie do 2 tyg by dostali.... to tak sie wku***em ich tonem ze powiedziałem ze jak tak rozmawiacie to oddam wam może za miesiąc, a ch**j wi czy i mi sie data wysyłki nie przesunie jak wamsie przesunęła... tez nie mam tak czasu wszystko rzucić bo najważniejsze oddać im klawiaturę od razu...

no normalnie parodia...

takze no sory ale ja na ich miejscu to bym zadzwonil, przeprosił z 5 razy za zaistniałą sytuację, zapytał delikatnie czy istnieje jakas szansa ze bym im ja zechciał zwrocil, ze byloby im niezmiernie milo, ze oczywiscie rozumieją ze moge tego nei zrobic, bo nie ma prawa ktore mi nakaże ze jest inaczej, nawet nei maja jak mi udowodnić, ze ją mam... i to jest tylko moja dobra wola ze się przyznałęm... znowu przeprosil z 5 razy, powiedzial ze wysle kubek i smyczke chociaz, zapytal ze w dowolnym terminie przysla kuriera, kiedy tylko zechce.

I po czyms takim sam bym im ją przyjechał oddać najszybciej jakbym mógł... a jak gnoje nie umieją się zachować i jak złodzieja mnie traktują to niech se teraz czekają i niech się cieszą ze im to w ogole chce oddać...

takze wiecej w morele nic nie kupie i nei omieszkam pod recenzją tez to opisac bo mnie zdenerwowali ;D
Odpowiedz
#25
Składanie PC nie jest w cale trudne, ot trzeba się kilka podstawowych zasad trzymać, umiejętna osoba w godzinę złoży i dobrze ogarnie nawet kable, nawet za pierwszym razem.

Z dostępnością to nie można od razu zwalać winy na ludzi. Od tego mają system, zanim osoba ogarnie, że w żadnym magazynie przeznaczonym na twoim regionie nie ma czegoś to kolejna sprawa, a znów jakiś mały błąd systemu ect.

Z klawą ewidentnie nie twój błąd czytając twój opis, więc na taki duży sklep o ile chcieli utrzymać sobie dobrą renomę darowaliby sobie :D ale cóż "Polska" tak to ujmę, raz że taka osoba, która pewnie do Ciebie pisała to zwykły robotnik, który no cóż prawa nie ma zbyt wiele, bo choć i taki na najniższym szczeblu chciałby aby jakieś imie firmy przetrwało to bez chęci tych na sporo wyższym szczeblu nic to nie da.
Tak czy siak w skrócie witamy w Polsce
Odpowiedz
#26
Ja bym nie oddał jak się nie umieją zachować i chu im w dupe :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
haha to dobre ;D wy to macie przygody
PS Amok oczyść PW bo się napisać nie da chłopie
Odpowiedz
#28
Już <3
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
Hya nie dodał, że morele jeszcze później coś posłało DHL do niego to nawet nie sprawdził co wysłali tylko przekierował na stronie DHLu zwrot do nadawcy hehe
Odpowiedz
#30
hehe to mógł zobaczyć, moze było warto ;D kolejna klawka pomyłka albo coś ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.