• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 200zł
#11
Spoko nie zapomnę;)
#12
Mam jeszcze ostatnie pytanie, a mianowicie czy ten mikrofon MT391 jest w pełni wystarczający by gadać na ts lub curse?
Boję się czy będzie on zbierać szumy i inne piski bo on za 25 zł.
#13
(02-13-2017, 02:31 PM)Atom napisał(a): Mam jeszcze ostatnie pytanie, a mianowicie czy ten mikrofon MT391 jest w pełni wystarczający by gadać na ts lub curse?
Boję się czy będzie on zbierać szumy i inne piski bo on za 25 zł.

Według mnie jest w pełni wystarczający. Ogarnij sobie próbkę dźwięku w teście zamieszczonym na portalu - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-do-30-zl/
IBM Model M Space Saving Keyboard
#14
Wielka dziena ziomek ;)
#15
mój pedalski głos, ekhem ;D kiedy to było...
nic nie zbiera, jeśli nie drzesz buzi to jest spoko, nic nie trzeszczy itp. Dźwięki zbiera naturalnie, oczywiście nie jest kierunkowy, zbiera dźwięki z otoczenia, ale za tę cenę to kozak
#16
Hah nie aż taki pedalski dla mnie normalny 20 latek ( jak sie mylę to popraw :D) .
#17
*15 ;D
wtedy to 14 heh
#18
(02-11-2017, 10:49 AM)t4co napisał(a): Z gamingowymi w niskiej cenie jest tak, że większość jest mało wygodna i słabo grają. Droższe gamingowe, przeważnie są wygodne, ale dalej słabo grają.

Zobacz na Somic V2, chociaż ich nie słuchałem to czytałem o nich same dobre opinie i do tego mają chyba welurowe pady więc nie będą Ci się pocić uszy. Do tego wygląd mają taki całkiem gamingowy.

Somic V2 maja welurowe pady w standardzie oraz skórko podobne w pudełku:P w zasadzie dokladnie jak EVO. Dwie wersje do wyboru:)
#19
O cie panie aż tyle :D ?
#20
@miniciu Właśnie bede z niedługo zamawiał te somicki v2 i też mnie pozytywnie zaskoczyło że są dwa pady do wyboru ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.