• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 200zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Genesis HX66
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? no w sumie nwm ale coś tam jest Relatek Audio
          - jeśli tak – to jakiej?
          - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Gry i trochę muzyki
  • w jakie gry grasz (zaznacz w które najwięcej)? teraz w LOL'a a tak to w cs'a
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? taki rap
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? bardziej komfort ale dźwiękiem też nie pogardzę ;)
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? W cichym pokoju
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Głównie chodzi o wygodę ponieważ te Genesisy po dłuższym graniu tak mi się wcinają w uszy że potem jak ściągnę je to ból ogromy :(. Kolorystyka też taka gamingowa. I wiem że takie audiofilskie są lepsze itd. ale ja wolę takie typowo gamingowe. Coś w ten deseń:
    https://www.morele.net/sluchawki-cougar-...819968/Coś takiego co jest z takiej fajnej firmy dobrze leży i fajnie wygląda no i dźwięk też by było fajnie mieć :)
#2
404
Kup sobie ISK HP-580 na początek i poczujesz dużą różnicę. Zapewne masz ALC887, gdybyś miał nieco lepszą kartę poleciłbym Ci za 99 zł HD668b, które przestrzennością bije wszystkie inne w jej cenie. HPki poleciłem Ci, bo są spoko do rapu, dużo basu mają. I obie pozycjonują dobrze. Przy tej pierwszej nie potrzebujesz lepszej karty dźwiękowej. Mikro dokup MT 391 i będziesz zadowolony.
#3
Dziena wielka ale mam pytanko bo po recenzjach widziałem że w tych słuchawkach bardzo się uszy pocą i ta myśl mi nie daje spkoju. A co do micro to wielkie dzięki bo mikrofon fajny same pozytywne recenzje i opinie więc jak najbardziej kupie. Co do słuchawek to jest właśnie ten problem z odprowadzaniem powietrza by sie uszy nie pociły i nie wim czy one długo wytrzymają, nie muszą być aż tak bardzo basowe bo rap dałem tak dla przykładu bo też se czasami pop lub inne posłucham.
#4
Z gamingowymi w niskiej cenie jest tak, że większość jest mało wygodna i słabo grają. Droższe gamingowe, przeważnie są wygodne, ale dalej słabo grają.

Zobacz na Somic V2, chociaż ich nie słuchałem to czytałem o nich same dobre opinie i do tego mają chyba welurowe pady więc nie będą Ci się pocić uszy. Do tego wygląd mają taki całkiem gamingowy.
#5
A co o takich myślisz?
http://audiomagic.pl/superlux-2/superlux...om=listing
A co do tych HD668b to też by były spoko tylko tam coś z kartą dźwiękową mówiono mi że nie będzie dobrze działać?
A karty nie potrafię dokładnie określić ale jest to laptop Dell Inspiron 1764.
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
#6
681 są dobre, ale tak samo jak w ISK będą Ci się pocić uszy.
#7
Po długim szukaniu naszedł mnie pomysł a mianowicie połączyć ten mikrofon MT 391 i albo ISK HP-580 lub HD668b a może i HD681 z kartą dźwiękową USB i upatrzyłem takiego Roccat Juke 7.1 . I mam pytanie czy taki zestaw ma w ogóle sens?
#8
nie bierz zadnego roccat juke..jakis badziew... twoja integra w lapku da ci to samo ...

tu kolega t4co dobrze ci podpowiedzial z tymi somic v2... moze by warto by bylo ci je spróbować :)
#9
Ok dzięki wielkie za pomoc i wasz poświęcony czas.
#10
spoko daj znać jak przyjdą ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.