• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symetryczna myszka do 200zł
#11
Rzeczywiście "Avantu" ma tutaj rację. G203 ma delikatne przyciski i łatwo wcisnąć coś niechcący przy niektórych chwytach. Poza tym chyba najlepsza w tej cenie, więc jeśli powyższa uwaga Ci nie przeszkadza to warto ją mieć.
Odpowiedz
#12
Potrzebowałem mniej więcej tydzień żeby przyzwyczaić się niewielkiej siły nacisku głównych przycisków myszy G203/G102 - z początku, w ferworze akcji niejednokrotnie odkręcałem supresor w M4A1-S czy USP-S w najmniej oczekiwanym momencie, ale zdołałem się do nich w pełni przystosować.
Jest to bardzo przyzwoity gryzoń, polecam.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
Testowałem, ale G Pro w Saturnie, jak dla mnie ma najlepsze przyciski z jakimi miałem do czynienia(są takie sprężyste), jeżeli G203 ma takie same to będę zadowolony.
(02-09-2017, 06:56 PM)Avantu napisał(a): Polecam zobaczyc logitecha w jakims markecie, ja widzialem w saturnie i przyciski glowne bardzo lekko chodza co jest porazka pod claw gripa, wystarczy polozyc palce na przyciskach i mozna je przypadkowo wcisnac, a tez praktycznie od premiery uzywam abyssusa 2k14. Podobno mozna jakies blaszki wygiac jezeli nie zalezy ci na gwarancji.
W moim Abyssusie PPM się złamał na pół od LoLa, musiałbym go jakoś przykleić. :D
Odpowiedz
#14
Te same przyciski.
Odpowiedz
#15
G Pro używa mikroprzełączników Omron D2FC-F-7N(20M), w G203 siedzą D2FC-F-7N(10M) - montowane również w Deathadderach.
W obydwu modelach przyciski są wspomagane sprężynami i odbijają podobnie. W G203 wciskają się one jednakże nieco lżej, miej to uwadze przed zakupem.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#16
W saturnie wydawały się takie same jak naciskałem, konstrukcja całego przycisku wydaje się taka sama, a sztywność mikroswitchy 10M od 20M jest prawie ta sama.
Odpowiedz
#17
(02-11-2017, 02:31 PM)t4co napisał(a): W saturnie wydawały się takie same jak naciskałem, konstrukcja całego przycisku wydaje się taka sama, a sztywność mikroswitchy 10M od 20M jest prawie ta sama.

http://www.overclock.net/t/1612080/logit...t_25630839 - wiele osób zauważyło, iż wymagają mniejszej siły nacisku. Głównie przez ich opinie twierdziłem, że przyciski pracują lżej.
Nie miałem bezpośredniego porównania tych myszy, G Pro z jaką miałem styczność była wczesną iteracją z początku produkcji - wydaje mi się, że jej przyciski stawiały nieco większy opór. Mogłem się mylić, trafiłem na inną serię chińskich Omronów lub z czasem Logitech zmienił coś w konstrukcji tych modeli.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#18
nie majac jednej obok drugiej to nigdy nie da sie stwierdzic jednoznacznie ;< imo to click podobny bedzie jak myszki maja ten sam shell, ten sam plastik i taką samą konstrukcje przycisków ;)
Odpowiedz
#19
Byłem w Saturnie i mieli obok siebie G203 i G Pro, kształt i wykonanie jest identyczne, przyciski podobne, rolka jest łatwiejsza do wciśnięcia na G203, scroll też podobny.
Odpowiedz
#20
http://www.overclock.net/t/1612080/logit...t_25599192 - według przedstawiciela Logitecha, górna część myszy G102/G203 w przeciwieństwie do G Pro nie jest utwardzona matową warstwą UV. Jest to ponoć nagi plastik ABS - czyli teoretycznie prędzej się wyślizga.
Nie wykluczam, że jest jednak to marketingowy bullshit. Czymś muszą w końcu uzasadniać absurdalnie wysoką cenę modelu G Pro.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.