• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symetryczna myszka do 200zł
#21
Może mają dodatkową warstwę, ale warstwa utwardzana UV (jest nawet w DM1 Pro) nie niesie za sobą wysokich kosztów. Jest to czysty bełkot marketingowy od Logitecha. Zwyczajnie chcieli zarobić na G Pro, bo wiedzieli, że jest popyt na taką konstrukcję. Najwidoczniej jednak sprzedaż nie jest taka jak zakładali, to żeby nie obniżać ceny i nie robić sobie wstydu, że nie wypaliło jak z G303 (które też kosztowały po ponad 300 zł), dali model G203 w normalnej cenie.
Odpowiedz
#22
G203 dotarła, sensor daje uczucie wyższej płynności niż na Abyssusie 2014, nie ma też problemu z "wariowaniem" kursora, przyciski są sprężyste, chyba najlepsze z jakimi miałem do czynienia, są jednak głośniejsze niż na Razerze, scroll chodzi cicho i klika się lepiej, kabel jest ok. Ogólnie polecam. :D
Odpowiedz
#23
I ja sobie wziąłem g203 na testy na Max 14dni , jak narazie pierwsze wrażenie super bo przypomina mi moja stara myszke Logitech b100 :D zrobię porównanie z zowie Za12 i opisze wrażenia później ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
Hehe też grałem kiedyś na B100 xD
Tak doszło do późniejszego kupna Savu, że grając w BF3 uświadomiłem sobie w skrócie, że myszka mnie ogranicza i to nie jest to. Do dziś pamiętam te wspaniałe ślizgacze, ten seksowny plastik uhuhu ;D
do autora: standardowo jak pasuje to mówię - niech ci służy ;)
Odpowiedz
#25
Weź sobie kup na próbę g203 czyszczak polecam serio :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
jakbym miał pieniądze hehe
czyszczak? nie znam ;p
PS nie masz rąk 21 cm ; )
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.