• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO
#21
A to na pewno nie będzie za duża :)
Odpowiedz
#22
(01-16-2017, 06:40 PM)Amok1337 napisał(a): Ja mam 18.5 i Dm1 pro jest spoko ale wydaje się nadal za duża i na Za12 miałem lepsza kontrole np. (Miałem sensei) ec2-a tez spoko jak lubisz profil to taki palmoclaw super siada

Pod względem kształtu lepsza Zowie Za12 od DM1 Pro tak?
A co myślisz o jakości wykonania, kablu itd?

No to albo Za12 albo Dm1 pro. Raczej za Fk1 czy Fk2 się nie rozglądać? Bo z tego co słyszałem ZA jest lepiej dopracowana.
Odpowiedz
#23
No kabel lepszy w zowie bo lekki i miękki
Odpowiedz
#24
Kurde niespodziewanie dostałem zastrzyk gotówki i biorę Zowie, anulowałem zamówienie DM1 Pro.

Tylko teraz ludzie czy Fk1 czy Za12?

EDIT: Dodam że mam palm gripa (wnętrze mojej dłoni dotyka myszki i wtedy właśnie pewnie gram, a palce leżą na myszce lub mają od niej 1-2 mm przerwy w zgięciach).
Odpowiedz
#25
Raven - a pomyśl czy nie będą Ci przeszkadzać boczne przyciski po obu stronach? Jak trzymasz palce z boku? Bo jeśli na wysokości tych przycisków to może Cię irytować jak będą się ciągle same wciskać.
Odpowiedz
#26
Tego nie wiem ale irytuje mnie w Dm1 juz kilka rzeczy, zaryzykuje.
Odpowiedz
#27
No tak, nie ma co brać jak wiesz że coś Cię będzie wkurzać :) A jak myszka okaże się zła, to możesz zwrócić. Życzę powodzenia w znalezieniu gryzonia :)
Odpowiedz
#28
Ale kształtem na mój chwyt to chyba za12 a nie fk2? No i za 13 pewnie za mała już?
Odpowiedz
#29
Co do tego czy będzie Ci dobra to nie wiem, ale wiem że ZA13 jest mała, mam dłoń 17 cm i dla mnie była rozmiarowo w sam raz. Tak do 120 cm myszki dla mnie pasują, potem już za duże.
Odpowiedz
#30
Spróbuj Za12
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.