• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO
#11
Jak masz bardziej palm to ja bym sugerował Za12 niż fk2 z tego względu ze fk2 &3:5 bardzo płaska :)
Odpowiedz
#12
Jutro zobaczę DM1 Pro... kurde nie mam odniesienia do Zowie Za12 i nie wiem czy po prostu nie robię błędu wybierając DM1 a nie Za 12... chyba w czymś ta różnica 110 zł jest?
Odpowiedz
#13
Nie wiem nie miałem Dm1 ale na chwile obecna z nowych wybrałbym Dm1 z używanych wybrałbym Za12 bo cena jest taka sama jak za Dm1. A z nowych to bym brak Dm1 pro S ale cena to 220 wtedy. Za sensor lepszy od zowie
Odpowiedz
#14
To może ja powiem co mnie denerwuje w jednej i drugiej.

Zowie Za12:
- przyciski po obu stronach zamiast tylko po lewej, nie wiem czy te po prawej nie będą przeszkadzać
- cena o 110 zł większa od DM1 Pro

DM1 Pro:
- podświetlany scroll i logo
- przycisk zmiany DPI z góry a nie z dołu
- kabel w oplocie który może mnie wkurzać, ze swojego Razer DA go zdarłem bo był zbyt sztywny i mi przeszkadzał w ruchach myszki

Ot taki dylemat.
Odpowiedz
#15
Myszkę rozumiem kupujesz nowa? Weź spróbuj może Dm1 pro S jak masz tyle siana , taniej niż zowie a chociaż sensor lepszy. No chyba ze Ci szkoda to spróbuj to dm1 bo sam ciekawy go jestem :)
Odpowiedz
#16
Potwierdzam powyższe uwagi. Przyciski boczne po obu stronach w moim przypadku same się wciskały, przez co nie mogłam się na niczym skupić, a już na pewno nie w grach. Dodatkowo bardzo głośne przyciski.
W DM1 Pro to że nie można wyłączyć podświetlenia to minus. Tak to za długo jej nie testowałam bo mam za małą rękę na tą myszkę i dokładniej nie opiszę. A do kabla w oplocie przekonałam się, jest na plus, jak jeszcze podpięłam pod mouse bungee to dopiero fajnie :)
Odpowiedz
#17
No to jutro protestuję...Bo w sumie nie wiem za co taka cena Zowie myszek jest skoro DM1 Pro ma identyczny sensor i 110 zł taniej, chyba siła marketingu trochę działa w tym wypadku.
Boję się tylko tego że DM1 Pro będzie nadal za duża i na mniejszej myszce typu Zowie Za12 jednak grało by mi się lepiej.
Odpowiedz
#18
No jeśli masz wielkość dłoni 13 cm, a ja mam 17 cm i myszka jest dla mnie za duża, to wiesz :) Chyba że lubisz duże :D
Odpowiedz
#19
Ja mam licząc od linii nadgarstka do palca środkowego 18.5 cm, a szerokość razem z kciukiem to 9 cm.
W 1 poście innym sposobem liczyłem.
Odpowiedz
#20
Ja mam 18.5 i Dm1 pro jest spoko ale wydaje się nadal za duża i na Za12 miałem lepsza kontrole np. (Miałem sensei) ec2-a tez spoko jak lubisz profil to taki palmoclaw super siada
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.