• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + klawiatura do 210 zł
#21
Okazało się, że promocja myszki padła i zamówiłem za 190 zł, również w tej cenie to najlepszy wybór? Razer Dethadder nie chciałem bo sporo też złych komentarzy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
Witam,
Kupiłem wczoraj mysz GIGABYTE XM300 za 190 zł.
Podłączyłem - działa super, ale jak każdy od razu chcę zainstalwować firmware i zaktualizować.
Zainstalowałem oprogramowanie Xtreme Gaming 1.20 do tej myszy, włączam, jest moja mysz, ok fajnie.
Naciskam potem na wykrytą nowszą aktualizację firmware, instaluje się... pasek jest na środku - mysz zgasła - wyskoczył komunikat Error i please contact support czy coś tam...

Instaluję mnóstwo wersji tych sterowników... - nie działa nic i jej nie wykrywa w oprogramowaniu, jedynie wykrywa w komputerze jako HID input.
Podłączyłem mysz do drugiego laptopa - mysz też wykryta ale nie działa.

Pomożecie? Nie chcę po odebraniu myszy na gwarancję odsyłać...

@edit - ok poradziłem sobie... na forum ktoś wrzucił plik LOD_beta.zip, po rozpakowaniu tego uruchomiłem wczytanie domyślnego firmware, działa i nowa wersja również bezbłędnie się zaktualizowała myszki. :)
Odpowiedz
#23
to git ;)
pasuje?
Odpowiedz
#24
(12-30-2016, 08:15 PM)Moon napisał(a): IMO dobrze wykonana materiałówka nie ustępuje pod względem wygody w żadnym calu :)

(01-15-2017, 09:05 PM)Czyszczu napisał(a): to git ;)
pasuje?

Tak, oczywiście jest świetna, troszkę ciężka porównując moją poprzednią za 10zl. :D
Klawiatura cudo, super oświetlenie, ciuchutka, klaiwisze multimedialne. :) 
Podkładka też Super wybór maxi bo na całym biurku jest. 
Jeszcze co do myszy, jak słyszę, że wszyscy w csa grają na 400 dpi... Próbuję też ale jest cholernie ciężko, mała czułość i musze po całej macie latać. ^^
Odpowiedz
#25
Na początku tak ale potem będziesz mieć pamięć mięśniowa i gra się o wiele łatwiej , jeśli jednak będziesz grał jak bot to zrób tak: ustaw sobie dpi i sens jaki chcesz np ja mam albo 800dpi i 1.2 co daje 9660 punktów i teraz ten wynik dziele przez 400 i wychodzi mi 400dpi i 2.4 sens
4
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.