• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier FPS - 350
#41
Ta pewnie mu dać nie chcą ;D
Akurat MDH są całkiem niezłe, z naszej recki tak wynika. A to my jesteśmy niesponsorowanym, niezależnym portalem
Spytaj Hya bo ja nie miałem :C
Odpowiedz
#42
Dzisiaj dotarł mikrofon, są szumy ale pewnie to jest wina integry, jutro dojdą słuchawki i karta dźwiękowa.
Odpowiedz
#43
Szumy zawsze jakoś będą, jak jesteś na skypie to troche też jego wina, jak jesteś na tsie to ustaw przechwytywanie i szumów nie bedzie. U mnie koledzy z integry brzmią dobrze i bez szumów, moze to wina kompa (wiatraki, zakłócenia?)
Odpowiedz
#44
Po prostu lipna płyta główna to lipna Integra :P mam nadzieję że jutro problem ustanie, wgl słychać echo jak mówię z daleka ale to pewnie przez to że w pokoju mam tylko łóżko i komputer a pokój jest dość duży.
Odpowiedz
#45
ja nawet na integrze normalnie funkcjonowałem i mikro tez normalnie funkcjonowalo ;D
Odpowiedz
#46
Okej, słuchawki dotarły, jestem z nich bardzo zadowolony - są wygodne, mają bardzo dobrą jakość dźwięku, dobre jest pozycjonowanie, ogólnie luks, lecz jest jedno ale, strasznie duży jest w nich bas, jak czegoś słucham to aż czuje że mi się słuchawki od niego trzęsą, a co dopiero mówić w grach, da się jakoś go zmniejszyć i mógłbyś powiedzieć o ile - tak aby dobrze się grało?
Odpowiedz
#47
W sterach może masz opcję EQ. Jak nie masz equalizera to raczej nici, chociaz są chyba jakies tryby, musisz poszukać w integrze.
Odpowiedz
#48
Ja nie mam przecież integry xd
Tylko Prodigy Cube, żadnych funkcji tam nie ma, szkoda że producent nie dorzuca jakiegoś software.
Odpowiedz
#49
a lol to juz kupiłeś xD
moze pobaw sie takim czymś:
https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/
z tego co czytam to on serio nie ma EQ, ale ma rózne wejscia.
Odpowiedz
#50
Co masz na myśli "wejścia" ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.