• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier FPS - 350
#1
  • jakie obecnie używasz? - Po rozwaleniu się moich Qpad QH-90 a przedtem Superlux'ów HMC-631 kupiłem jakieś w Tesco za 100zł firmy Genesys
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie, posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową, MSI B75MA-E33, lecz posiadam gdzieś w pudełku Asus Xonar DX, które popsuły się w jakiś sposób po włożeniu karty sieciowej, może spróbuję sposób z piekarnikiem :P (tak wcześniej dwa razy uratowałem moją kartę graficzną) 
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Różne
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? H1Z1, czasami CS:GO - różne gry typu FPS
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? max 350.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w dość dużym pomieszczeniu - 20m2
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Przydałoby się aby były dość wytrzymałe.
Odpowiedz
#2
Bardzo przyzwoite w tej cenie są MDH9000.
Ew. jasne brzmienie ale trzeba zamawiać to ISK HD9999.
Z tych lepiej dostępnych to te w/w jestem pewien, ze by Ci pasowały.
Odpowiedz
#3
weź któreś z tych isków do 300 zł najlepsza opcja do CSka
Odpowiedz
#4
Okejjj, lecz doczytałem się iż słuchawki mają większy bas tym mniej są wytłumione kroki przeciwników. Ogólnie te słuchawki maja być pod gry FPS a w CS'a ostatnio grałem może z parę miesięcy temu xd
A co z Hyperx Cloud 1 oraz HD668b + mikrofon zalman zm MIC? Nadają się do integry?
Odpowiedz
#5
668b do integry tak sobie, cloudy pozycjonowanie ok, ale mała scena
ogółem >MDH 9000. Lepsze są, bas nie przeszkadza.
Odpowiedz
#6
No okej, tylko że bardziej z wyglądu przypadły mi te MDH 9000, no ale jak mówisz że HD9999 lepsze...
Odpowiedz
#7
Najwyżej dołożę i kupię sobie jakąś kartę dźwiękową i ponownie HMC-631 które przypadły tak do mojego gustu, tylko trochę uszy bolały od tych stockowych gąbek. Jak uważasz?
Odpowiedz
#8
Kolega ma HMC631 z padami od DT 770, całkiem fajne, wygodniejsze i ciemniejszy dźwięk.
Ale ja bym kupił MDH :D
Odpowiedz
#9
plus kartę dźwiękową?
lipa trochę że nie idzie ich kupić w Polsce, tylko trzeba zamawiać z Azji.
Testowaliście wgl te słuchawki MDH, czy chcesz po prostu abym ja je kupił i wyraził swoją opinie? :D
Odpowiedz
#10
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...k-mdh9000/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.