• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier FPS - 350
#21
w superlux'ach był jakoś mały bas, nawet na karcie dźwiękowej, także przeżyje :P
Odpowiedz
#22
A sluchawki są dosyć głośne? Ponieważ na tych co gram to przeważnie głośność w grach musi być na maxa.
Odpowiedz
#23
Bez lepszej karty będzie podobnie (mają 32 Ohmy, wiekszosc sluchawek tak ma)
Na takim Xonarku co ja mam to nie mogę głośniej słuchać niż na 30% ; )
Odpowiedz
#24
Najpierw tą kartę trzeba mieć :P
Odpowiedz
#25
A jakbym miał kupować to jaką byście polecili? (zostało mi tylko wejście PCI)
Nie potrzebuje takich bajerów jakie miałem w Xonarze DX tj. 7.1 bo i tak tego bym nigdy nie użył. Uważam że nie było warto wydać tych 300 zł na produkt z wadą fabryczną gdzie mikrofon buczał oraz na przegłos gdzie rozmówcy słyszeli siebie podczas gdy coś mówili.
Odpowiedz
#26
to moze cos źle ustawiłeś bo są takie tryby ;D
jak wrócę z budy to poszukam jakiegoś DACa dobrego pod te słuchawki.
Odpowiedz
#27
Mała poprawka pod PCI mam kartę sieciową, zostało mi tylko PCI-E X1. Mam nadzieję że nie będzie zbyt duża i nie będzie się stykała z kartą graficzną oraz nie popsuje się z tego powodu. Opłaca się brać karty zewnętrzne?
Odpowiedz
#28
Przy większym budżecie zdecydowanie, poza tym podłączysz do innych urządzeń, nie tylko kompa.
Generalnie ok 300 zł masz świetny DAC który pasuje do sluchawek Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. Masz dobre wzmocnienie mikra, kupisz taki MT 391 i git.
Do słuchawek pasuje bo ma brzmienie dość neutralnie, trochę jasne. Do słuchawek basowych pasuje jak ulał. A jakbyś brał ciemną kartę to tak średnio, bo słuchawki mogłyby grać przytłaczająco.
Także według mnie MDH + Prodigy Cube BE + MT 391. Ok. 650 wszystko.
Odpowiedz
#29
Dzięki wielkie ;) mam nadzieję że nie będę zawiedziony. A mam pytanko co do mikrofonu, będę mógł go postawić gdzieś koło monitora aby nie zasłaniał mi go? Nie będzie mnie wtedy słychać bardzo cicho?
Odpowiedz
#30
Ja trzymam obok biurka, tak z 50 cm to słychać dobrze. Z boku polecam postawić to nie zasłania monitora :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.