• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HD681 EVO - ZERWANY PASEK PAŁĄKA
#11
Ja mam HF2010.
Chcesz ciut lepszej opcji wykonania to weź HyperX, będą bardziej zbliżone do Evo, bo są takie ,,misiowate" tzn. mają sporo basu, grają bardzo przyjemnie. Welury w standardzie. Minus to mała scena, ale jak ci to nie przeszkadza to bierz ;D
Po taniości masz ISK HP-580 - takie Evo, z bardzo dużym basem, świetną jak na tę cenę sceną, konstrukcja bardzo fajna hehe ; ) Ale nikomu nie slyuszalem zeby sie rozwaliła :d
HF2010 na twojej karcie może grać zupełnie inaczej od Evo - są to słuchawki grające V-ką, dość zbalansowaną, z lekka przewagą basu nad tonami wysokimi.
Lekko tłumią, są wygodne, Hypery są wygodniejsze
Scena jest głównie na boki, pozycjonowanie jest dobre, ale niektórzy skarżą się, że jest tragiczne... No nie wiem, jak się zkolegami wymieniałem to mowili że spoko (miałem wczesniej hmc) i te tutaj są lepsze imo ;D
Moze gosciu zakładał na odwrót, cholera wie ; )
Mozesz w sumie kupić HF2010 - bedziesz miał inaczej grające sluchawki - bardziej detaliczne, nie są to superluxy bo grają ciemniej, ale wciąż bas jest wyważony, i ,,lekko przytłumia" napewno jest go o wiele mniej niż w Evo. W sumie to takie Superluxy HMC631 (z padami DT770, brzmienie staje się pogłosowe, przyciemnione w znaczym stopniu) + Hi2050.
Słuchawki dobre, jedyne co w nich czasem zawodzi to dziwnie zrobiona scena (ale nadal lepsza od Hyperów), ja mogę określać kierunki dobrze, zresztą ani ja ani ty nie jesteśmy pro graczami i trenujemy to raczej jako rozrywkę a nie turniej o złote kalesony ;D Rozpisałem siię chciałem jak najszczegółowiej. Na koniec dodam, że na twoim miejscu brałbym Hypery (lepiej zgrają się z twoją kartą) + grają ciut przyjemniej.
Odpowiedz
#12
Chyba jednak wole HF2010 od HyperX Kingstona. Mam SSD Kingstona V300.. kupiony dokładnie jako jeden z pierwszych po unowocześnieniu/ulepszeniu.. i tak skończyła się moja miłość do Kingstona:) Banda oszustów i złodziei:P Pomyślę jeszcze nad tematem.. Chętnie bym gdzieś posłuchał paru modeli, no ale w moim mieście nie ma gdzie.
Odpowiedz
#13
Ty lubisz mocne base? Czy bardziej wyrównane brzmienie?
Odpowiedz
#14
Nie oczekuj dużego basu w HF2010, tzn nie uświiadczysz "dudnięcia". One są spoko, mają taki całkiem spokojny, ale nie usypiający dźwięk
Odpowiedz
#15
Ja lubię jak jest wszytko tak jak być powinno. Przykladowo w aucie wole BOSSE czy podobny zestaw audio od papierzaków + SUB

Czyli jak najszersze pasmo realne, a nie sub dudniący od 20Hz podbity do granic możliwości.

Miałem okazję EVO HD porównać do sennchaizera HD202 i tanich Philipsow w stylu SHP2100 ( o ile cyferek nie mylę ) i moje EVO wypadaja o niebo lepiej, ale ciągle słychać, że to jakieś słuchawki i nie dorównują pod względem jakości temu zestawowi kina domowego:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/k...v799-mocca


A z tego co mi wiadomo, głośniki firmy PureAcustics nie grzeszą jakością, mimo to wypadają znacznie przyjemniej.
Odpowiedz
#16
HF grają dość dobrze, zbalansowanie, sensownie bym powiedział. Naturalnie jak na swoją cenę,
bo wiesz, żeby dostać słuchawki ktore mają świetny bas, mocny a zarazem niesztuczny, przyjemną zachowaną średnicę i ładne wyraźne góry + komfort + dobrą scenę to trzeba wydać z 1000 zł ;)
Odpowiedz
#17
To te za tysiaka to które to będą?:)
Bo rozumiem ze te za tysiaka powalą mnie na kolana przy tych za 100-200zl a nawet 500zl?? Bo HD EVO powaliły mnie przy philipsach za 50zl:)
Odpowiedz
#18
Raczej nie dostaniesz orgazmu, będą lepsze no ale też tutaj dużą rolę gra karta. Przy takich za 1000 zł to trzeba mieć coś naprawdę dobrego.
Odpowiedz
#19
To jak mówimy już o kwotach 1000 zł to weź Fidelio X2, mają wszystko co potrzebujesz.
Odpowiedz
#20
Czyli rozumiem, że Fidelio X2 rozwala wszystko na łopatki tak jak Evo rozwalaja sluchawki za 50zl?:)

A jak wypadną vs. AKG K702 lub DT880
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.