• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#71
@Ewelina

u Ciebie ta rolka w dół też chodzi dużo głośniej niż w górę? Chyba podobnie miałem kiedyś przy starej kone pure, ale myślałem, że to może jakaś wada czy coś :P
Odpowiedz
#72
Powiem tak: Rolki zazwyczaj inaczej chodzą w górę, a inaczej w dół i też inaczej chodzą 2 identyczne myszki. Jedna jest lepiej wykonana, druga gorzej, może mieć wadę fabryczną. Ciężko trafić na idealną. U mnie w Kone Pure rolka chodzi trochę głośno, ale nie jest źle, miałam dużo głośniejsze.
Odpowiedz
#73
Zgodnie z Waszymi sugestiami odnośnie podkładki gdzie była sugerowana G240 oraz Tatio Control zamówiłem obie :D

Akurat na x-kom są fajne promocje na nie.


Myślałem przez chwilę czy nie zamówić GTF-X (chyba ta sama powierzchnia co moja obecna) lub G-SR, ale obecna cena niezbyt zachęca, a też dam szansę czemuś innemu.
Odpowiedz
#74
G240 jest bardzo fajne, szkoda, że mała :c
Taito ma równy ślizg, ale dla niektórych za ,,sztywna" :D
Odpowiedz
#75
jeśli chodzi o podkładkę roccat taito control (z niebieskim obszyciem dookoła) to jest bardzo dobrze wykonana, mam ją już prawie 2 lata a wygląda znakomicie, myłem ją kilka razy pod wodą i nie ma z nią żadnych problemów.
Jedyny minus to wielki naklejony napis roccata taito który strasznie przeszkadzał mi przy low sensie i musiałem ją odwrócić do góry nogami

wcześniej miałem qck i tam trochę lepiej ta myszka chodziła ale za to podkładka nie wytrzymywała długo, góra rok, pod nadgarstkiem od ciepła klej się odklejał i ęie rwała dolna szczęść gumy (ta antypoślizgowa), brud też się strasznie szybko czepiał
Odpowiedz
#76
No ale G240 jest płaska więc może nie będzie to problem.


"Sztywna"
Co masz na myśli?
Odpowiedz
#77
mówiłem o Taito Control
ogółem to ma równy, średnio szybki ślizg, ale pisząc sztywna miałem na myśli, że trochę specyficzna na początku ;D Trzeba się przyzwyczaić do ruchu, tak samo jak w zwykłym Taito, tam to określenie nabiera sensu. Tutaj to trochę tak zwaliłem, źle określiłem
Odpowiedz
#78
Przyjdą to zobaczę :P
Odpowiedz
#79
Tatio Control na start mocno pomarszczony i pomimo, że jest miękki to jednak wydaje się przyjemny. Obecnie odstawiłem go do rozprostowania. Niebieskie wstawki mocno oczojebne. Wszywane logo, które pewnie będę musiał i tak wypruć. Logo w prawym dolnym rogu też totalnie zbędne, a zresztą i tak się po chwili wytrze. Miałem kiedyś kilka miesięcy roccata hiro, to logo po miesiącu już przetyrane, a co śmieszne... roccat uznaje to przy gwarancji.

G240 też przyjemna podkładka i od razu się prostuje. Cienka, ładnie przylega, ale...  to wada i zaleta, bo np. co inna powierzchnia pod nią to feeling się zmienia. Mam na biurku fornir, więc nie jest to gładka powierzchnia. Niestety jest stanowczo za mała, bo o ile szerokości mi starcza, tak już z wysokością jest trochę problem. No ale na upartego szło by używać. Druga sprawa, to często przestawiam klawiaturę i od tego się cała potrafi zaginać.


Szczerze mówiąc to bym chętnie kupił takie samo zowie jak mam teraz, bo kolorystycznie na wali po oczach, gdyż jest cała czarna. 2 paski taśmy przeźroczystej i podkładka za nic nie drgnie. Zostanę na 90% przy Tatio Control, a co z G240 zrobić to jeszcze nie wiem. Może rodzicom oddam pod przeglądanie neta ;D Wyszła mnie ledwie 39 zł, więc nie ma sensu nawet tego zwracać.

Dla mnie taki idealny rozmiar podkładki, to byłoby 40 szerokości na 35 wysokości, lecz większa przecież nie zaszkodzi :P Szkoda, że ten logitech taki mały jest, ale i tak go zamówiłem głownie z ciekawości, bo cena była atrakcyjna.
Odpowiedz
#80
roccat to dosc dobry ma serwis hehe nie takie w morelach jak trafił Hya ;D
nie wyrywaj, nie ma sensu. Chyba, że bardzo ci przeszkadza moje w Taito miało dziwny ślizg w tym miejscu.
G240 jest spoko, ale właśnie rozmiar zmusił mnie do zmiany na Propada. I szczerze mówiąc G240 miała dla mnie lepszy ślizg. Taki, że tak powiem ,,luźny" i dobrze wyczuwalny zarazem, jakby mniejszy opór z QCK, ale równie dobra kontrola. Brakuje mi troszkę tego ;C Jak napisane w recenzji - zastanawia, czemu logitech nie zrobił jej w większym rozmiarze...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.