• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do ok 200 zł
#11
W tym momencie kupno nowej podkładki byłoby dla mnie budżetowo problematyczne :) Ale jeśli tą zużyję, to pewnie w QCK zainwestuję :)

Jak wygląda kwestia techniczna 300'ek? Są jakieś różnice pomiędzy kolejnymi seriami, czy mogę kupować dowolną? Bo wersja fade jest droższa i zastanawiam się, czy to tylko wyłącznie przez jej kolor, czy może ma w bebechach coś pozmieniane?
Odpowiedz
#12
Płacisz za nawiązanie do CSGO :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
OK, dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. W takim razie chyba tą mysz zakupię, choć trochę przekracza mój budżet. Ale skoro mówicie, że warto... :P
Odpowiedz
#14
np tu
http://allegro.pl/mysz-steelseries-rival...33193.html
Odpowiedz
#15
biała to dramat, z tym śliskim plastikiem, chyba, ze takie się lubi....
Odpowiedz
#16
Wybaczcie za odświeżenie kotleta, ale przydałaby mi się Wasza rada :)

Kupiłem rivala 300, świetna mysz, fajnie mi się nią strzela, jednak mam problem z rolką myszy, która jest strasznie czuła i nagminnie zdarza mi się ją przesunąć o jeden stopień (w sensie o jeden „schodek” na rolce) podczas strzelania. Czy można to jakoś zmienić, albo ustawić, by reagowała co dwa te „schodki”? Bo jest to bardzo uciążliwe i jeśli nie da się tego naprawić, to będę musiał mysz zwrócić do sklepu :(
Odpowiedz
#17
Ja tam używam 1,2,3,4 na klawie ;D
rolkę spróbuj rozwiązać w SS Engine, oprogramowanie
Ja sobie ustawilem w Roccacie że przeskakuje o 1 więcej, wygodniej mi tak.
Odpowiedz
#18
Mam ss engine, tylko nie do końca wiem jak to ustawić... W zasadzie mam tam parę opcji, ale to głównie makra, albo zmiana przypisania klawiszy. Nie wiem jak ustawić opcję reagowania myszy co dwa "schodki" rolki.

A co do 1234 to nie do końca rozumiem, co ma to wspólnego?
Odpowiedz
#19
używam klawy do zmiany broni itp. po prostu tak sie nauczylem i tak mi wygodniej ;D
co do myszki, hmm nie wiem, spytam sie kkolegi on ma rivala, mozliwe że to wina scrolla
Odpowiedz
#20
Zakładam, ze chodzi Ci o zmianę broni w csie? Cóż, tam się używa scrolla do skakania ;) I parę razy miałem już tak, że strzelając nagle podskoczyłem :P

Będę wdzięczny. W innym przypadku będę musiał chyba wymienić tą mysz na mniejszą zowie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.