• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do ok 200 zł
#1
  • - obecna mysz: A4tech x747
  • - jakie DPI: 400
  • - czułości w grach: w csie 2.05, ale pewnie z nową myszką to zmniejszę
  • - czułość w Windows: 6/11
  • - pełny obrót: na obecnej myszce ok 28 cm
  • - gram: głównie w cs go
  • - podkładka: obecnie A4Tech X7-500MP, wydaje mi się wystarczająca i chętnie bym przy niej pozostał, ale mogę zmienić, o ile nie zabije mnie cena  Raczej stawiałbym na podkładki „neutralne”, lub zapewniające większą kontrolę
  • - ilość przycisków: min. 5, z kółkiem i dwoma bocznymi
  • - budżet: 200 złotych, choć mogę kilka dych dołożyć
  • - chwyt: finger grip 1+ 2 + 2 (jestem praworęczny)
  • - jaka jest wielkość Twojej dłoni od końca palca do zgięcia nadgarstka: 22 cm
  • - szerokość palca: 2 cm
  • - czy chcesz zmienić swój chwyt?: niespecjalnie, ale to zależy od myszy
  • - czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • - czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak i wszelkie używki odpadają
  • - uwagi: Po poszukiwaniach przymierzam się do rivala 100, choć rozważam także fk1 (kosztem bungee i z dużą szkodą dla moich funduszy). Nie wiem czy rival nie będzie trochę za mały dla mojej dłoni (moja x747 jest trochę za mała, ale jestem w stanie się do tego przyzwyczaić). Zależy mi na czymś z maksymalnie dobrym sensorem, bo moja obecna mysz często nie łapie szybkich kliknięć (przykład: gdy gram w csa z awp i wykonuję szybki zoom, strzał, od razu zmiana na nóż i ucieczka – wówczas często nie strzelam, bo mysz nie zauważa tak szybkiego kliknięcia)
Odpowiedz
#2
Hmmm, nie sprawdzałeś symetrycznych w żadnym sklepie, nie?
Jak coś ala taki kształt to EC ale to większy wydatek, dlatego polecę XM300 :) Lepszy sensor od Rival'a 100, a na tym Ci najbardziej zależy.
Fajnie by było jakbyś podszedł sobie do takiego Media i przymierzył te wszystkie Rivale i co tam jeszcze mają, Sensei'a jakby był.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Wiesz, gdybym mógł myszki przymierzyć, to pewnie nawet nie zawracałbym Wam głowy :) Niestety u mnie taka opcja odpada. Co do XM'a, to niepokoi mnie trochę wysoki LOD i zastanawiam się, czy będzie kompatybilna z moją podkładką.

e: Tym bardziej, że mam duże dłonie (22 cm od końca środkowego palca do zgięcia nadgarstka, z czego 16-16,5 cm do linii kciuka) i chętnie przygarnąłbym też coś większego.
Odpowiedz
#4
Tylko Rival 300, wiem co to znaczy mieć taką dłoń, a Rivala złapiesz dobrze.
Odpowiedz
#5
Właśnie dlatego pytałem, gdyż Rival pasuje do opisu bardzo dobrze, a w sklepie dowiesz się wszystkiego :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Ja też obstawiałbym za Rivalem ze względu na twoją dłoń.
Odpowiedz
#7
Właśnie 300'tka jest chyba największą z tych częściej polecanych myszek i wygląda na to, że bardzo by mi pasowała, ale kiedyś słyszałem opinię, że jest cholernie słaba, jak na tą cenę. I że zarówno optymalizacja sensora, jak i ogólne wykonanie myszy wypadają kiepsko. Czy to prawda?
Odpowiedz
#8
300 ma lepsze gumy od zwykłego Rival'a, nie różni się kształtem. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś się skarżył na optymalizację 3310 w Rival'u, niby co z nim nie tak? A co do wykonania, jedyne na co się ludzie skarżyli to ścierające się gumy, w 300 z tym lepiej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Ok, dziękuję za odpowiedź. Przyznam się, że teraz chyba zdecyduję się na jej zakup. Zastanawia mnie tylko czy podkładka a4techa, której używam, będzie dobrze z tą myszą współpracowała?

e: a tak przy okazji, czy we wszystkich 300'tkach jest ta sama specyfikacja, czy muszę celować w konkretny sklep/kolor/cokolwiek (bywa, że niektóre cechy sprzętu się zmieniają wraz z nową serią i chcę ustrzec się przed złym zakupem)?
Odpowiedz
#10
Tak będzie. Jednak do Rivala poleciłbym ci QCK. Dość tania i jak dbasz to się nie brudzi wbrew powszechnej opinii ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.