• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do ok 200 zł
#31
DM1 Pro S ma najlepszy sensor, lepszy od tego w DA, bo ten potrafi mieć smoothing
Odpowiedz
#32
Kurdę, to mnie nie pocieszyłeś. Miałem nadzieję, że sensory będą podobne, bo jednak DA jest większy i przede wszystkim cięższy o 20 gramów, co mogłoby być przyjemne dla moich wielkich łap. A dm1 jest nawet trochę mniejsza od fk1+ (choć trochę szersza)... Ech i co ja mam wybrać?
Odpowiedz
#33
Możesz zobaczyć sobie w jakimś Media Expert myszki. Poprzykladaj lapę i pokręć scroolami. Znajdź taka co najlepiej leży i scrool ciężko chodzi:)

Ja mam w domu Rivala i Roccata jednego. W Roccacie zdecydowanie ciężej chodzi rolka

Możesz zobaczyć jeszcze to: Asus Claw http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...trix-claw/

Ona jest tak wyprofilowana ze nie powinieneś przypadkiem wciskać wiecej scroola:P Ale nie wiem czy nie za mala?:P

Jak Ty tą rękę zmieżyłeś?? Od łokcia do końca palców??:P
Odpowiedz
#34
minciu ja też mam wielką łapę i to jest problem bo jeszcze chuda przy okazji ;D
Asus może być niewygodny, ja wziąłbym DM1 Pro S
Mi DA dziwnie się trzymało, nie było gdzie palców wziąć ;p
Odpowiedz
#35
Tu chodzi tylko o tą rolkę:P uwzględniając kształt LPM palec powinien osuwać się możliwie daleko od rolki:D
Odpowiedz
#36
Ten asus wygląda fajnie, wagę ma fajną, ale coś strasznie króciutki jest... A przy łapie tak wielkiej i grubej jak moja, będzie z nią ciężko.
Odpowiedz
#37
No dobra, mamy ostatni update dla potomnych. DM1 pro S się sprawdził MIałem wątpliwości, ale braki w długości mysz nadrabia szerokością ;) Waga też mogłaby być większa, ale szybko się do niej przyzwyczaiłem. Siedzę na tej myszy już kilka tygodni i bardzo fajnie mi się jej używa. Dziękuję @Czyszczu za dobrą poradę ;)
Odpowiedz
#38
Sensor dobry?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#39
Jak na razie mi się nie gubił, działa poprawnie. W zasadzie nie mam do czego się przyjebać :P Zobaczymy za pół roku, rok, po dłuższej eksploatacji, ale na razie wszystko jest ok.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.