• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka propad
#11
Propad? Nawet nie znam tej firmy. Dla mnie tam Roccat wymiata. I na co komu King Size czy XXXXL, ten mid size to idealny, na co komu podkładka która jeszcze wchodzi pod klawiaturę.
Odpowiedz
#12
Bo ładnie wygląda jak jest nowa :D

A jak się zabrudzi, to później szpeci całe biurko:D
Odpowiedz
#13
To kup 20 i wymieniaj co miesiąc xD
Odpowiedz
#14
Najbardziej brudziła mi się Taito Control i QCK. PROPADA od zakupu czyli od września ani razu nie czyściłem, chyba, że ręką strzepnąłem jakieś okruszki :D. Taito też nie łapię tak brudu, ma fajną powierzchnie dopóki się nie zetrze co u mnie się już stało, (półtora roku używana była).
@Czyszczu, teraz nie jestem w stanie tego powiedzieć czy znacząco szybsza bo już dawno z qck nie korzystałem i leży gdzieś zwinięta, wrócę na weekend do domu to napiszę.
@Ewelina, u mnie tylko mała część klawiatury a właściwie prawy górny róg leży na podkładce, a prawie cała reszta podkładki jest normalnie użytkowana w całości podczas grania. Takie uroki low sensa, który lubi mieć w razie czego malutki zapas.
Odpowiedz
#15
No jak na low sense to trzeba się sporo namachać, ja wolę jak ręka leży w jednym miejscu i tylko delikatne ruchy :)
Odpowiedz
#16
1cm = 1 pixel na ekranie:D Bo to tego jeszcze CS w rozdzielczosci 800x600 puszczony:D
Odpowiedz
#17
o matko!! :D :D
Odpowiedz
#18
Hej, ale nie róbcie sobie shoutboxa z mojego tematu, który właściwie prosiłem o zamknięcie bo mój problem został rozwiązany. :D
Odpowiedz
#19
zamykam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.