• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka propad
#1
Co myślicie o tej podkładce? http://procpu.pl/p/1792/34404/propad-ext...gruby.html

Szukam nowej dużej podkładki, która zastąpi mi roccat taito king size. Mam jeszcze Roccat Taito Control, jest mniejsza i do tego ciężko jest mi zatrzymać myszkę pomimo ogromnej ilości treningu na niej.

Ktoś ma? Może ocenić na podstawie innych podkładek?

edit: ewentualnie ta HyperX FURY Pro L. Miałem okazję grać na niej (chyba) w ten weekend i nawet przyjemna podkładka.
Odpowiedz
#2
Taito zwykła Ci nie pasuje? Mi się gra dobrze. Propad wydaje się spoko, ma dobre opinie.
Odpowiedz
#3
Jest już starta i bardzo postrzępiona na bokach.
Odpowiedz
#4
Kupiłem PROPAD EXTRA LARGE już dosyć spory czas temu, ok. września bodajże i jako posiadacz podkładek takich jak SS QCK, ROCCAT TAITO i TAITO CONTROL stwierdzam, że najlepiej korzysta mi się z podkładki PROPAD. Używałem Deathadder Chroma na każdej z podkładek.

Dla mnie osobiście to jest coś pomiędzy SS QCK, a Taito jeżeli chodzi o powierzchnię, szybkość i kontrolę. Na taito control najgorzej mi się grało(może ze względu na rozmiar, ale ogółem dla mnie mało ma wspólnego z kontrolą).

Jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena to PROPAD wygrywa IMO i jeżeli ta się zniszczy lub cokolwiek (na co na szczęście nic nie wskazuje) to ponownie ją zakupie.

Ot taka moja skromna amatorska opinia napisana na spontana bo akurat przeglądając forum zauważyłem mój temat, który może zostać zamknięty.
Odpowiedz
#5
Dzięki za opinię, jest pomocna, oby więcej takich :) O tej podkładce nie słyszałam i szkoda że nie usłyszałam jak byłam w tracie wyboru którą kupić. Niewiele kosztuje i może faktycznie jest dobra, kiedyś może przetestuję :)
Odpowiedz
#6
jak z szybkością? bo zastanawiam się nad Taito 2017 a Propadem, opisz jaśniej jakbyś mógł
Odpowiedz
#7
BTW posiadam jeszcze XTracGear Carbonic rozmiar: S, ale dla mnie jest za mała, aby mógł z niej korzystać dlatego leży gdzieś nieużywana, ale jeżeli taką samą powierzchnie ma jej większy odpowiednik to dla mnie tak czy tak odpada jeżeli chodzi FPSy.

Nie wiem jak opisać szybkość. Na ten moment mogę tylko napisać tyle jeżeli chodzi o szybkość to w kolejności od najszybszej: XTracGear Carbonic --> Taito CONTROL --> PROPAD EXTRA LARGE --> Steelseries QCK --> Taito KING SIZE 3mm.

Zdecydowanie najgorzej grało mi się na Taito Control, mimo dużej ilości poświęconego czasu na tej podkładce nie potrafiłem być tak dokładny jak na Taito King size czy teraz na PROPADZIE, a do tego przesuwała mi się po biurku przy szybszych ruchach. Propad na +, że nie jest tak wolny jak King size, a tak samo łatwo jest mi zatrzymać myszkę no i nie odczuwam tak bardzo tej różnicy w osi X i Y. No i oczywiście rozmiar to największy +. Mam ten spokój psychiczny, że w pomimo low sensa nigdy do tej pory nie zabrakło mi podkładki i raczej do tego nie dojdzie.

Napisałem to co pamiętam, nie mam teraz możliwości ich porównania na żywo. Jak przyjadę w piątek do domu to już będę miał tą możliwość i być może skoryguję/poprawię to co napisałem, opiszę dokładniej i dodam coś jeszcze. Na ten moment opisuję tylko to co pamiętam.

Sorki, że tak nieprzejrzyście.
Odpowiedz
#8
Ale promocja na podkładkę Taito, 39 zł! http://procpu.pl/p/1723/8471/roccat-tait...racza.html a ja tydzień temu kupiłam za 65 zł...
Odpowiedz
#9
Za tą samą cenę można mieć PROPAD EXTRA LARGE + Napój :D. Jeżeli była by to wersja KING SIZE to jak najbardziej bym polecił zakup.
Odpowiedz
#10
Też uważam, że Propad to najlepszy wybór w tej cenie. Rozmiarowo i ślizgowo. Ja zostaje póki co przy Taito, przyzwyczaiłem się do tego ruchy X i Y.
Ta różnica w szybkości znacząca? Bo np. taki QCK jest niewiele szybszy od Taito (znikomo wręcz, Taito bardziej wyhamowuje po prostu)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.