• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC2-a Benq i Dreammachines Dm1 pro S
#11
!refresh, sory za spam. Otrzymałem drugi model myszki, który również ma przyciski ustawione naprawde dziwnie.. https://zapodaj.net/cd95661a7a8f3.jpg.html < czy to norma w tych myszka, tak samo miała poprzedniczka, tylko przycisk był bardziej roztelepany, boje się, że znowu myszka ulegnie awarii kiedy sobie pogram dzień lub dwa. Sory za jakość ale telefon zgubiłem w robocie, wpadł mi do oczka i został zakopany xdd
Odpowiedz
#12
Przyznam szczerze ze nie często widuje sie takie widok. I jednak zowie ma najlepiej spasowane myszki i wykonane moim zdaniem. Razer tez spoko, ss rożnie , mionix i zowie to czołówka. Sam juz tyle sie naczytałem negatywów na temat dm1 pro s ze sobie ja daruje. Zowie ec2-a jest w porządku dla mnie :)

Chodź jak wziąłem sobie na testy za12 by benq to przyciski bardzo lekkie a sensor lepiej chodził nie wiem czym to spowodowane ale był precyzyjniejszy niż w mojej ec2-a :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Ja już kurwa nie wiem, sory za wulgaryzmy, ale to jest czysta komedia, niby test gear z nimi współpracuje, więc przepraszam za negatywną ocenę, ale ona nie bierze się znikąd, pierwszy raz otrzymałem myszkę z klikiem jakbym stąpał po trzeszczących panelach w pokoju, zwróciłem myszkę, aby wymienić na drugi model, rozumiem wpadkę z pierwszym przysłanym modelem, ale do groma jasnego, jak można tak zaniedbać sprawę i przy mojej konsultacji z supportem przez telefon i e mail, wysłać kolejny raz produkt, który nie trzyma się kupy, chyba jednak zależy im na klientach i powinni zwrócić uwagę na to żeby tym razem wysłać produkt w stanie co najmniej dobrym. Lewy przycisk chodzi teraz bez zarzutów, chociaż i tak nie wiem jak długo pochodzi, bo dalej mam wątpliwość co do niego z powodu ostatniego modelu, natomiast prawy normalnie siedzi luźno, klikając szybko, czasami palec mi tak odbije, że umyka mi pare kliknięć i po prostu utrudnia mi szybkie wciskanie i czasem po prostu blokuje mi tak jakby palec, lewy przycisk nawet nie da rady żeby go odgiąć lekko do tyłu a ten prawy to w ogóle, jakbym chciał to bym zaraz włożył mały palec do środka, bo mogę go odginać normalnie w tył jakby nie był gdzieś złączony. Masakra, brak znajomości tego co sprzedają u ludzi robiących w tej firmie. Nie wiem, naprawdę, teraz za pewne nawet nie pozwolą mi odstąpić od umowy, masakra nie polecam.
Odpowiedz
#14
Może to już detale, ale od spodu myszka jest lekko szurnięta jakby ktoś przejechał brzeszczotem, a z góry myszki są wypukłości w postaci paru krost i z jednej z tych krost prześwituję normalnie led, to detale o to nawet bym się nie czepiał, ale reszta to jest czysta przesada. Jest jakaś możliwość odstąpienia od umowy, jeśli pierwszy model przyszedł 04-08?

EDIT
Dzwoniłem do supportu, otrzymałem informacje, że jest to możliwe, bo ostatnio mają pecha do tych myszek. Wysyłam im zdjęcia jak odginam przycisk i wsadzam normalnie tam palca i rządam odstąpienia od umowy, oraz zwrotu kosztów. Za same przesyłki, mógłbym zatankować auto, żeby dojechać do Warszawy... Może jestem pechowcem i to się tylko mi przydarzyło, więc nie chcę nikogo zniechęcać do tej myszki, gdyż jest miła w dotyku i ma świetny sensor. Ale ja z dreammachines od odesłania tej myszki, zapewne jutro, nie chcę mieć nic wspólnego, to tylko moje osobiste zniesmaczenie do tej firmy.
Odpowiedz
#15
Uff, ulżyło mi, tutaj na forum też nie mogłem sie zdecydować czy wybrać dm1 pro S czy zowie za13 ale ostatecznie zamówiłem zowie.
Odpowiedz
#16
Z tego co nam wiadomo, to dostali jakąś gorszą partię. Wiesz, nasza współpraca to polegała po prostu na powiedzeniu jakie komponenty, sprawdzeniu modeli testowych (wtedy są one zawsze dobrze zrobione bo to pojedyncze sztuki) i wybraniu kształtu z tego co było. Niestety my na nic więcej nie mamy wpływu, po testach nic więcej już nie ingerujemy co z nimi robią.

Egzemplarze, które są u nas są bez zarzutu, tyle, że to te z 1 partii, która najwyraźniej była dobra. Z tymi przyciskami to wygląda tak, jakby za wysoko lut chwycił microswitch i dlatego odstaje.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.