• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC2-a Benq i Dreammachines Dm1 pro S
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Dreammachines Dm1 pro S
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1.4 ( niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): - 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~60cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK+ 450x400
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5
  • twój budżet: ~300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palmgrip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5 cm xd
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Bez różnicy
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zamówiłem myszkę dm1 pro S, był to wadliwy egzemplarz, lewy przycisk jest wciśnięty głebiej co powoduje dyskomfort i na pewno gorszy click.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wygląd nie gra roli.
  • Chodzi mi tutaj bardziej o to, że dostałem wadliwy model i proponują mi wymianę modelu, lub po prostu odesłanie i zwrot kosztów, nie wiem na co się zdecydować, czy zowie ec2-a nie przypadłaby mi bardziej do gustu. Nie wiem również czy ten sensor w dm1 pro s jest rzeczywiście lepszy, są różne opinie na jego temat. Ogólnie myszka jest wygodna, nie wiem czy nie za duża jak na moją dłoń, jak myślicie? Może jakby ktoś mógł wypowiedzieć się, kto używał obu tych myszek i przy której czuł się pewniej, bo przy obecnej nie do końca czuję dobrą grę, czasem mi się wydaję, że lepiej mi się grało na myszze Lenovo z biedry bez podkładki, (czasem) nie wiem czy to wina tego uszkodzonego przycisku... Nie mam w mojej okolicy jak przymierzyć obu tych myszek, tylko posiadaną przeze mnie, kolega dał na próbę razera deathadder chroma i powiem szczerze, że latał po podkładce jak dzik, a dm1 pro S słychać lekki opór na QCK+ takie szorowanie. Zowie ec2-a nie pasowała by lepiej do tej podkładki? Po prostu oczekuję odpowiedzi kogoś kto się zna i może ma takie parametry swoich palców jak ja xd i powie mi jaka myszka mu lepiej pasowała, czytałem opinie, że Zowie jest łatwa, jeżeli chodzi o grę, pragnę trochę osiągnąć i wziąć udział w paru turniejach, nie zarabiam kokosów, dlatego nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto. Sory, że się rozpisałem, dzięki z góry.
Odpowiedz
#2
Seria EC jest bardzo podobna do Deathadder'a dla niektórych to nawet wygodniejsza jego wersja :)
Podałeś EC-2, EC-1 wcale nie jest duża.
Co do 3360, jest on pozbawiony wady z m.in. 3310, który ustawiony pod odpowiednim kątem i przesunięty po podkładce gubił się :)
"Feeling" 3360 jest podobny do A3090 (opieram się na opinii Hya :) którego obecnie używam i narzekać nie mogę.
Ew. możesz sprawdzić jeszcze Gigabyte XM300, Amok Ci coś może powiedzieć o tej myszce, miał również Deathadder'a :)
Tutaj masz takie małe porównanie XM300 vs DA: https://www.youtube.com/watch?v=Rh71SPBi7Qo
Ale nie zapominaj o EC, bo dla Ciebie chyba bardziej w nią bym celował :)

BTW:
1.4/400 dpi = 75cm/360
Czyszczak nie dowierzał, że tak można grać :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Kwestia przyzywczajenia, ale fakt głupi aż tak grać. Według mnie na każdej czułości można grać dobrze. Ja mam 8% na 800 DPI w BF3 i siekam. Czyli w CS to 2.02 o ile się nie mylę
Odpowiedz
#4
Jakoś Globusa wbiłem hehe, na myszce z biedry. Szukam właśnie czegoś, żeby grało mi się jeszcze bardziej przyjemniej. Mówisz, żeby celować w EC2-a? :p Dla mnie to już jest pewne, że Zowie albo ten Dm1 pro S tylko, to też pewnie kwestia przyzwyczajenia do kształtu myszki, nie jestem też przekonany do EC2-a, bo nigdy profilowanej pod prawą ręke nie miałem okazji posiadać, myślicie że moje odczucia były by pozytywne jeśli chodzi o feeling itd jakbym przesiadł się właśnie na profilowaną EC2-a?

@Edit
Jeszcze tak na szybko jakby ktoś miał czas zajrzeć i może posiada owy procesor lub podobny, i również miał z nim taki problem, to byłbym wdzięczny: http://test-gear.pl/forum/showthread.php...6#pid12066 < Regulamin nie zabrania wstawiania linków do takich tematów.
Odpowiedz
#5
EC jest bardzo podobna do Deathadder'a :)
A skoro pisałeś, że Ci pasował to raczej nie powinno być problemu.
Odpowiedz sobie sam czy wolałeś kształt DA czy Pro S, wgłębienia na przyciskach Ci odpowiadały?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Znaczy chodziło mi o to, że razer latał po podkładce, lepiej się ślizgał, ale był za ciężki.
Odpowiedz
#7
Ale kształt Ci odpowiadał? Lepiej niż w Pro S?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Jutro jeszcze porównam, jak będzie odpowiadał bardziej, zagram po meczu, to zakupię EC2-a, jak mniej to, przyślą mi nowy model. Można zamknąć, proszę tylko o pomoc z wątkiem dotyczącego procka, katorga normalnie z tymi fpsami. Dzięki za wszelką pomoc.

@Edit..
Nie wiem o co chodzi... http://allegro.pl/mysz-przewodowa-zowie-...44948.html 24 stopniowa rolka, czy w wersji BENQ nie ma przypadkiem 16 stopniowej rolki?
Odpowiedz
#9
odkleiłeś folijki ze ślizgaczy z Pro S? bo tam są jedne z lepszych ślizgów jakie można dostać, na pewno mają równiejszy ślizg od hotlinów czy tiger gaming ;)
Odpowiedz
#10
Odkleiłem. Zdecydowałem się na wymianę modelu Pro S, za dużo pieprzenia się z tym, a w końcu co ma być to będzie. Ewentualnie za jakiś czas się pomyśli o innej. Dzięki za wszelką pomoc, temat można zamknąć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.